Acun Ilıcalı’ya Bağış Beğendiremiyoruz! Canlı Yayına Bağlanan Kişiyi “350 TL” İçin Milyonların Önünde Azarladı!

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Acun Ilıcalı’ya Bağış Beğendiremiyoruz! Canlı Yayına Bağlanan Kişiyi “350 TL” İçin Milyonların Önünde Azarladı!

Dün gece Acun Ilıcalı’nın destekleriyle Erzurumspor’a bir bağış gecesi düzenlendi. Acun Ilıcalı’nın Dominik’ten katıldığı ve sunduğu yardım gecesinde birçok skandal yaşandı! Telefona bağlanarak 350 TL bağış yapacağını söyleyen kişiyi milyonların önünde rezil eden Acun Ilıcalı; ekranları başında izleyen herkesi şaşırttı.

Acun Ilıcalı

Memleketinin takımı olan Erzurumspor’u her daim desteklemekten geri durmayan Acun Ilıcalı; Fenerbahçe’den sonra Erzurumspor için bir yardım gecesi düzenledi. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda ülkemizin dört büyüklerinden Fenerbahçe, maddi sıkıntılarla boğuşmaya başlayınca; taraftarından destek istemişti. Fenerbahçe’nin yardım gecesine; Ali Koç, eski futbolcular ve birçok ünlü sima dahil olunca milyonlarca TL toplanmıştı.

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı Elini Taşın Altına Koydu!

Bu kampanyanın bir benzerini de Erzurumspor için yapmaya karar veren Acun Ilıcalı; Dominik’ten canlı yayın yaparak memleketinin takımı için seferberlik başlattı! Fakat geceye damgasını vuran birkaç olay oldu! Bu tarz bağış etkinliklerinde büyük meblağlarda bağış yapan kişiler canlı yayına bağlanıyor ve bağış tutarlarını canlı yayında söylüyor.

blank

Ancak birkaç vatandaş Koronavirüs pandemisinde yaşanan zorluklardan bıkmış olacak ki; canlı yayına bağlanarak Acun Ilıcalı’ya zor anlar yaşattı. Örneğin, canlı yayına bağlanmak için yüklü bir meblağ bağış yapacağını ifade eden bir kişi Acun Ilıcalı’yla konuşurken; “Ben aç karnımı doyuramıyorum, Erzurumspor’a bağış mı yapacağım?” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Acun Ilıcalı

Erzurumspor Destek Gecesinde Ortalık Karıştı!

Bu sözlere oldukça şaşıran Acun Ilıcalı “Siz aradınız, biz aramadık sizi” diyerek tepkisini ortaya koydu. Ancak bağış gecesine damga vuran tek konu bu değildi! Erzurumspor’a 350 TL bağış yapmak için telefona bağlanan Cenk ismindeki bir kişi ise; “Yıllardır Survivor’a başvuru yapıyoruz ama kabul olmuyor, biz de dedik ki Erzurumspor’umuza bir bağış yapalım, o kabul olsun” deyince Acun Ilıcalı oldukça sinirlendi!

Cenk isimli kişiye; “350 lira mı bu? 350 lira bağışlayacaksınız. Valla bağışın miktarı olmaz ama sizin niyette çok sevimli bir durum sezmedim ben. Yani sonuçta burada yardım gecesi. Önemli bir gece. Keşke o telefonu çevirirken biraz düşünseniz. İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu öyle şeyler? İyi şeyler yapar mısınız hayatta böyle? Var mı iyilikleriniz? Mesela bu akşam bizim vaktimizi çalmayarak güzel bir iyilik yapabilirsiniz. Di mi? Sevaba girersiniz” diyerek resmen canlı yayına bağlanan kişiye rezil etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz