Dün İsmail YK Taklitinden Sonra Alişan Ramazan Modunu Açtı: Canlı Yayınca İlahi Seslendirdi Stüdyo Yıkıldı!

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Dün İsmail YK Taklitinden Sonra Alişan Ramazan Modunu Açtı: Canlı Yayınca İlahi Seslendirdi Stüdyo Yıkıldı!

Star TV’de ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında eğlenceli anlar yaşamaya devam ediyor. Dün yayınlanan bölümde Alişan ve Demet Akalın’ın canlı yayın konuğu bir dönemin efsane şarkıcısı İsmail YK’ydı. İsmail YK takliti yaparak stüdyoya giriş yapan Alişan ise herkesi güldürmeyi başardı. Dün herkesi gülmekten kırıp geçen Alişan; bugün Ramazan modunu açtı ve canlı yayında ilahi seslendirdi! Alişan’ın ilahi performansı seyircilerden tam not almayı başardı.

En Güzel Cevabı Reytinglerde Verdi!

8 aydır ortisi Demet Akalın’la Star TV ekranlarında sabah programı sunan Alişan; önceki gün program başlamadan önce Demet Akalın’a ve kendisine inanmayanlara Instagram üzerinden haddini bildirmeyi ihmal etmedi. Birçok kişi tarafından “bu program tutmaz, sezon sonunu göremezsiniz” yorumlarına maruz kalan Alişan en güzel cevabı reytinglerde verdi; “Bugün 8. ayımızı bitiriyoruz programımızda. ‘Yaz sonu biter’ dediler, ‘kavga edersiniz geçinemezsiniz’ dediler, ‘rating alamazsınız sezon sonunu göremezsiniz’ dediler, dediler de dediler ? Çok şükür bugüne kadar geldik. Kanalımıza, yapımcımıza, ekip arkadaşlarımıza, konuk olan sanatçı ve uzmanlarımıza ve bizimle olan izleyicilerimize teşekkür etmek istedim bugün kendim ve ortim @demetakalin adına.. Teşekkürler ?? @startv @globalmedya Bugün @ismailyk kardeşim konuğumuz ve çok güzel bir program olacak İnşallah, bekliyoruz.. @demetvealisanile”

Canlı Yayında İlahi!

Her girdiği işin altından başarıyla kalkan Alişan, dün canlı yayında İsmail YK taklitiyle herkesin yüzünü güldürmeyi başardı! İsmail YK’dan daha fazla İsmail YK’ya benzemeyi beceren Alişan; ekran başındaki izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi. Tabii canlı yayında herkesi güldüren program; reytinglerde de yapımcıları güldürdü.

Ancak her şeyin bir vakti ve zamanı var tabii! Bugün bildiğiniz gibi Ramazan ayının ilk günü, Alişan da canlı yayında ilahi söyleyerek izleyicilerin kulağının pasını sildi. Genellikle türkücü kimliğiyle tanıdığımız Alişan’dan ilahi dinlemek hem hepimizi şaşırttı hem de memnun etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz