“Bebişko” Grubunu Kurdular! Masumiyet’in Yıldızları Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın Hiç Ayrılmıyor

Dilek

Haberler

13 Nisan 2021

“Bebişko” Grubunu Kurdular! Masumiyet’in Yıldızları Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın Hiç Ayrılmıyor

Sevilen dizi “Masumiyet”in yıldızları İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü, haklarında merak edilen pek çok şeye açıklık getirdi. “Bebişko” olayıysa herkesi şaşırttı!

Masumiyet

FOX’un popüler dizisi “Masumiyet”, zorlu çarşamba akşamında ekranda tutunmayı başardı. Sezon ortasında başladığı halde “Sadakatsiz” ve “Kuruluş Osman” gibi dizilere kafa tutabiliyor. Belki gün birinci olamıyor ama diziyi duymayan kalmadı. Şiddete uğrayan bir kadının adalet arayışını, biraz polisiye biraz da aşkla süsleyerek anlatan “Masumiyet”, özellikle genç kadrosu sayesinde çok dikkat çekti.

“Survivor”dan sonra rotayı oyunculuğa kıran Serkay Tütüncü, aslında bir mühendis olan ama yeteneğiyle kısa sürede parlayan Deniz Işın ve tesadüfen oyunculuğa başlayan İlayda Alişan, bu dizi sayesinde büyük bir çıkış yakaladılar. Sette çok eğlendikleri her hallerinden belli olan oyuncular, ortak WhatsApp grubunda daha çok eğleniyorlarmış!

Grubun Adı “Bebişko”

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü, Onedio’nun soru-cevap bölümlerinin bu haftaki konuklarıydı. Sosyal medyadan gelen sorulara yanıt veren ikili, kamera arkasının Instagram’da paylaştıkları videolardan çok daha komik olduğunu söyledi. En çok güldüren kişi de Timur’u oynayan Tolga Güleç’miş! Onun komik hallerini Instagram’daki kamera arkası videolarında pek görememiştik.

Serkay Tütüncü Deniz Işın İlayda Alişan

Ama hem sette hem de set dışında asıl eğlenen üçlü de Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan gibi duruyor. Hepsi birbirini telefona adı ve soyadıyla kaydetse de, üçünün ortak kurduğu WhatsApp grubunun adı “Bebişko“. Bu üçlüde cıvıklık mı yoksa resmiyet mi baskın, çözemedik! Ayrıca, “bebişko” İlayda Alişan’ın en çok kullandığı kelimelerden biriymiş. Bu kelimeyi arkadaşlarının da diline dolamış anlaşılan.

Hülya Avşar

Ama karakter olarak ikisinin de favorisi Hülya Avşar’ın oynadığı Hale. “Diziden bir karakterle çok yakın olacaksın, kimi seçersin?” sorusuna tereddütsüz bir şekilde “Hale” diyorlar. Haklılar, herkes hayatında onun her açığını kapatan, akıllı ve öngörülü birisi olsun ister!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz