Herkes Hala Onu Arıyormuş! Alişan’ın Eşi Buse Varol’un Meşhur Elbisesi Yıllar Geçse de Unutulmuyor

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Herkes Hala Onu Arıyormuş! Alişan’ın Eşi Buse Varol’un Meşhur Elbisesi Yıllar Geçse de Unutulmuyor

Alişan’ın eşi ve oyuncu Buse Varol, dün kına gecesini andı. Öğrendik ki, kendisi için özel tasarlanan kına elbisesi hala her yerde aranıyormuş!

Buse Varol

Buse Varol’ un hayatı bir dershanede öğretmenlik yaparken gördüğü bir internet reklamı sayesinde değişti. 2012 yılında bir yandan Pamukkale Üniversitesi’nde okuyup bir yandan stajyer öğretmenlik yaparken, Miss Turkey ilanını gördü. Babasının desteğiyle girdiği yarışmada favoriler arasında olsa da derece alamadı. Neyse ki, fotoğraf elemelerini geçmişti! Bu sayede, İstanbul’un yolunu tuttu ve her Miss Turkey yarışmacısının kaderi olan oyunculuk sektörüne adım attı.

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Buse Varol çok ünlü bir oyuncu olamadı ama mesleği ona hayatının aşkını getirdi! Ünlü şarkıcı Alişan’la “Dostlar Mahallesi” dizisinin setinde tanıştılar. Sadece birkaç bölüm süren dizi onlara ömürlük bir aşkın kapısını açtı. 2018’de evlenen çift, 2019’da ilk çocukları Burak’a, geçtiğimiz şubat ayında da Eliz’e kavuştu. Böylece, hep hayalini kurdukları kalabalık aileye kavuşmanın ilk adımını attılar. Yine de, en baştaki hallerini çok özlüyorlar!

Sık Sık Düğünlerini Anıyorlar

Alişan Buse Varol

Alişan ve Buse Varol, tüm gelenek ve görenekleri yerine getirerek evlendi. Hayli coşkulu ve kalabalık bir düğünle dünyaevine giren çifte takılan altınlar günlerce konuşuldu. Özellikle de altın kesesine konulan 1 TL trollüğü gündemi epey meşgul etti!

Ama o dönem gündemi meşgul eden tek şey takılan altınlar değildi.

Hala O Elbiseyi Soruyorlarmış

Buse Varol

O dönem dillere dolanan diğer mesele daha iç açıcıydı, Buse Varol’un kına elbisesi! Meşhur moda tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı’nın elinden çıkan elbise gerçekten de göz kamaştırıcıydı. O günü anan ünlü tasarımcı, kendisine o elbiseyi bulmak için ulaşan çok kişinin olduğunu söyledi. Ama bu çabalar boşa, elbise Buse Varol’a özel dikildi!

Buse Varol Raşit Bağzıbağlı story

Raşit Bağzıbağlı’na “Canım, sayende harika bir gelin olmuştum. ellerine sağlık” diyen Buse Varol, o günle ilgili paylaşımlarına devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz