Acun Ilıcalı’ya Büyük Şok: Survivor’da Hamilelik İddiası Ortalığı Karıştırdı! Doktorlar Test İstedi…

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Acun Ilıcalı’ya Büyük Şok: Survivor’da Hamilelik İddiası Ortalığı Karıştırdı! Doktorlar Test İstedi…

Acun Ilıcalı’nın dünyanın dört bir yanında farklı programlar yapmaya devam ediyor. İlk olarak Türkiye’de Survivor yarışmasıyla kendini kanıtlamayı başaran Acun Ilıcalı; TV8’i satın almasının ardından dünyaya açılmaya başladı! Brezilya, Yunanistan, Amerika gibi ülkelerde kanal satın alan ve programlarıyla uluslararası seyircilerin dikkatini çekmeye çalışan Acun Ilıcalı’ya Yunanistan’da yayınlanan Survivor’da hamilelik şoku!

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı Dünyaya Açıldı!

Acun Ilıcalı’nın yapımcılık yönünü bilmeyen yoktur; Türkiye’de “Acun Firarda” ile başlayan yolculuğu kısa zaman içinde yapımcılığa kadar devam etti! “Var mısın Yok musun?” “Yok Böyle Dans” gibi yarışmaları ülkemize getiren Acun Ilıcalı; en sonunda TV8 kanalını satın alarak tam anlamıyla istediği gibi at koşturmaya başladı!

Acun Ilıcalı

TV8’de de zaten yarışma programlarının ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Haftanın 4 günü Survivor ya da Masterchef yarışmalarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Acun Ilıcalı, kalan 2 günde de Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda dizileriyle reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyor. Dizi konusunda oldukça seçici davranan Acun Ilıcalı, başarılı senaryolarla güçlü oyuncu oyuncu kadrolarını birleştirerek; iddialı yapımlar ortaya koyuyor.

acun Ilıcalı Exxen

Ancak Acun Ilıcalı sadece geleneksel televizyon kanallarında olmak istemiyor! Özellikle de Koronavirüs pandemisinden sonra Netflix, Amazon Prime, Blu TV gibi dijital platformların yükselişine şahitlik eden usta yapımcı; kendisine Exxen’i kurdu! 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen; büyük teknik sıkıntılar yaşasa da kısa sürede toparlanmayı bildi!

blank

Survivor’da Hamilelik Skandalı!

Exxen’de yayınlanan programları arttırmak isteyen Acun Ilıcalı, Yunanistan’da yayınlanan Survivor’ı da Exxen’e dahil etmeyi düşünüyor. Hatta Instagram hesabında bu konuyla ilgili bir anket bile paylaştı. Fakat Survivor’ın Yunanistan ayağında herkesi şoke eden bir olay yaşandı!

blank

Yarışmaya katılan yarışmacılardan Sakis Katsoulis ve Marialena Roumelioti’nin eskiden sevgili olduğu ortaya çıktı. Marialena’nın zaman geçtikçe yüzü gözü şişmeye başlayınca; yarışmanın doktoru yarışmacının hamile olabileceğini düşündü ve test yapmak istedi. Bu testi kabul eden Marialena’nın hamilelik testi negatif çıkınca Sakis ve Marialena sevinçlerini gizleyemedi!

blank
Benzer Haberler

Sıkılmaktan buralara düşen kişi 22 Mart 2021

Ben niye bunu okudum bilmiyorum 🙂

Yorum Yaz