Dr. House’un Uyarlaması Hekimoğlu Dizisi İçin Kanal D Kararını Verdi: 3. Sezon İçin Onay Alamadı! Mayıs’ta Final Var

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Dr. House’un Uyarlaması Hekimoğlu Dizisi İçin Kanal D Kararını Verdi: 3. Sezon İçin Onay Alamadı! Mayıs’ta Final Var

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu hakkında yayınlandığı günden beri final haberleri yapılmaya devam ediyor. Kemik bir izleyici kitlesiyle 2 sezondur emin adımlarla yolunda ilermeye devam eden Hekimoğlu için karar çıktı, Mayıs ayının sonunda final yapacak! Malesef ki Hekimoğlu dizisi 3. sezon için Kanal D’den onay alamadı!

Hekimoğlu

ABD yapımı “House M.D” dizisinin bire bir uyarlaması olan Hekimoğlu, geçtiğimiz sene büyük umutlarla yayın hayatına başladı. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başaran Hekimoğlu’nda; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz başrolü paylaşıyor.

Dr. House’un Uyarlaması Hekimoğlu!

Amerika versiyonunda 8 sezon boyunca büyük bir ilgi ile takip edilen House M.D dizisi; egoist, narsist, ukala ama bir o kadar da dahi ve zeki olan Dr. Gregory House’un hayatını anlatıyordu. Neredeyse kimsenin sevmediği ve çevresideki herkesi kendinden uzaklaştırmayı görev haline getirmiş Dr. House’un tek arkadaşı Dr. Wilson’dır. Bir rahatsızlık sonucu bir ömür bacağındaki ağrıyla ve bastonla yaşamaya çalışan House’un en büyük zaafı ise tıbbi gizemleri çözmektir!

Hekimoğlu

Hekimoğlu versiyonunda ise; Dr. House’u Timuçin Esen Dr. Ateş Hekimoğlu olarak canlandırıyor. Dr. Wilson’ı ise Okan Yalabık Dr. Orhan Yavuz olarak görüyoruz. Dr. Cuddy Dr. İpek Tekinoğlu, Dr. Cameron Dr. Zeynep Can, Dr. Foreman Dr. Mehmet Ali Çağlar ve Dr. Chase ise Dr. Emre Acar olarak karşımıza çıkıyor.

Hekimoğlu

Mayıs’ta Final Yapıyor!

Ülkemizde yapılan en iyi uyarlama dizilerinden biri olan Hekimoğlu, Salı günü reytinglerinin kurbanı oldu! Aynı gün; Survivor, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Masumlar Apartmanı ve Baraj gibi programlarla yarışmak zorunda kalan Hekimoğlu; yanlış sosyal medya stratejisi ve PR eksikliği nedeniyle büyük bir izleyici kitlesini kaybetti!

Hekimoğlu

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Kanal D’den 3. sezon için onay alamayan Hekimoğlu, Mayıs sonunda ekranlara veda edecek. Halbuki tantuni ve çay bağımlısı Türk Dr. House izlemeyi çok sevmiştik!

Benzer Haberler

TURGAY 23 Mart 2021

Çok kötü oldu en azından farklı bir diziydi izlemesi güzeldi

Yorum Yaz