Aşk Konusunda Kimseyi Takmıyor! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel “Arkadaşımın aşkısın” Kuralını Tanımıyor

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Aşk Konusunda Kimseyi Takmıyor! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel “Arkadaşımın aşkısın” Kuralını Tanımıyor

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Murat Can Akdoğan’la yaşadığı aşk gündemi fena sarstı. Çünkü eski sevgilisi Murat Dalkılıç’la yeni sevgilisi arkadaştı.

Hande Erçel

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızı Hande Erçel, geçtiğimiz yaz 3 yıllık sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrılmıştı. O günden beri de adı dizideki partneri Kerem Bürsin’le aşk dedikodularına karışıyordu. Özellikle dizinin hayranları bu konuya kafayı fena takmıştı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Her hareketlerini ikilinin aşık olduğuna yoran hayranlar, bir ara “Evlendiler ama gizliyorlar” diye bir dedikodu bile çıkardı. Ama ikili her fırsatta bu iddiaları yalanlıyor ve iyi arkadaş olduklarını söylüyordu. Geçen hafta anlaşıldı ki, Hande Erçel ve Kerem Bürsin gerçekten de sadece arkadaştı!

Sevgilisi Murat Can Akdoğan’mış

Hande Erçel Murat Can Akdoğan

İddialara göre, Hande Erçel aşkı cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Murat Can Akdoğan’da buldu! Bu aşk iddiası ikilinin Instagram hareketleri yüzünden ortaya atıldı. Bu iddialar birkaç gün önce Hande Erçel’e sorulduğunda ise hiçbir yalanlama gelmedi! Böylece, ünlü oyuncunun 1 aydır iş insanı Murat Can Akdoğan’la aşk yaşadığı kesinleşti.

Hande Erçel Gamze Erçel

Bu aşk hakkında bilinen iki şey var. İlki, çiftin tanışmasına Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in önayak olması. İkincisi de Hande Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ve Murat Can Akdoğan’ın arkadaş olması!

Murat Dalkılıç Murat Can Akdoğan

Daha Önce de Olmuştu

Hande Erçel Ekin Mert Daymaz

Hande Erçel, daha önce de eski sevgililerinin arkadaş çevresinden isimlerle aşk yaşamıştı. 2015’te ünlü oyuncu Ekin Mert Daymaz’la aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel, 2017’de biten ilişkinin ardından tepki çeken bir ilişkiye yelken açmıştı.

Hande Erçel Mehmet Dinçerler

Çünkü Ekin Mert Daymaz’ın yakın arkadaşlarından Mehmet Dinçerler’le aşk yaşamaya başlamıştı! Ama bu ilişki çok kısa sürmüştü.

Hande Erçel Murat Dalkılıç

Bu ilişkinin ardından, Hande Erçel ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’la yeni bir aşka yelken açmıştı. Ama Murat Dalkılıç’ın da Ekin Mert Daymaz’ın çevresinden birisi olduğu söyleniyordu. Kısacası, Hande Erçel sevgili seçimleri konusunda büyük bir kısır döngü içinde gibi duruyor!

Benzer Haberler

Hasret 23 Mart 2021

Hande abla aşkın konusunda kimseyi takmıyorsun çünkü kendi mutluluğunu istiyorsun kerem abi ile daha çok yakışıyorsunuz ama sen 2.murat abi dönemine geçtin

Yorum Yaz