Alişan Yeni Doğum Yapmış Buse Varol’un Fotoğrafını Paylaşınca Ortalık Karıştı: “Sen Her Halinle Güzelsin Aşkım!”

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Alişan Yeni Doğum Yapmış Buse Varol’un Fotoğrafını Paylaşınca Ortalık Karıştı: “Sen Her Halinle Güzelsin Aşkım!”

Buse Varol ve Alişan çifti; Instagram’ın en sevilen ve en çok takip edilen çiftlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Birbirlerine olan aşklarını ve sevgilerini her defasında belli etmekten geri durmayan çiftimiz; Burak ve Eliz’in de ailelerine katılmasıyla mutluluklarını ikiye katladılar!

Alişan ve Buse Varol

Alişan’ın Buse Varol Gönderisi Olay Oldu!

2018 yılında nikah masasına oturan çiftimiz, şaşalı ve gösterişli bir düğünün ardından 3 sene içinde 2 çocuklarını kucaklarına aldılar. Hayatlarının her kesitini bizlerle paylaşmaktan geri durmayan Buse Varol – Alişan çifti, şeffaflıkları ve samimiyetleriyle de herkesin kalbinde taht kurmayı başardılar.

Ancak bu şeffaflık bazen çiftimiz arasında sorunlara yol açabiliyor! Örneğin bugün sabah saatlerinde Alişan, Instagram hesabından; eşi Buse Varol ve kızı Eliz’in bir fotoğrafını paylaşarak Pazartesi sendromunu gizliden gizliye takipçileriyle paylaşmak istedi. Alişan, eşinin ve kızının bu sevimli karesini Instagram hesabında paylaşırken; “Anne ne çabuk pazartesi oluyo yaa😂😂” diyerek Eliz’in ağzından sitemini dile getirdi.

Buse Varol Tepkisini Göstermeyi İhmal Etmedi!

Fakat Alişan’ın eşi Buse Varol, eşinin paylaştığı bu fotoğrafı beğenmemiş olacak ki; Alişan’ın bu gönderisinin altına yaptığı yorumla alttan alta isyanını dile getirmeyi ihmal etmedi. Ama Buse Varol’un eşi Alişan, güzel eşinin gönlünü almayı çok iyi biliyor!

blank

Buse Varol, Alişan’ın bu mizahi gönderisinin altına biraz da sitemkar bir dille; “Ama benim yeni doğum yaptığım ve her yerimin şiş olduğu bir fotoğraf niye aşkım?” diyerek; bu fotoğrafı paylaşmaması gerektiğini belli etti. Fakat Alişan, pek de oralı olmayarak eşinin gönlünü almaya çalıştı; “Sen her halinle güzelsin aşkım!” Umarız Alişan eve gittiğinde bu fotoğrafın hesabı sorulmaz! Gerçi Buse Varol, Alişan’a kıyamaz bizce; zaten güzel oyuncu da oldukça doğal çıkmış bu fotoğraf karesinde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz