Yeni Filme Yeni Filtre! Netflix’le Dönen Demet Özdemir’in Son Fotoğrafı Hayranlarını Çok Şaşırttı

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

Yeni Filme Yeni Filtre! Netflix’le Dönen Demet Özdemir’in Son Fotoğrafı Hayranlarını Çok Şaşırttı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, yeni filmi “Aşk Taktikleri”nin setinden eğlenceli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Son kullandığı filtre yine evlere şenlikti!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, küçük yaşlardan beri çalışan ve şu anki şöhretini tırnaklarıyla kazıyarak kazanan bir oyuncu. Disiplinli olduğu kadar eğlenceli de olan ve bu özellikleri sayesinde kariyerinde hızla yükselen ünlü oyuncu, uzun bir süre romantik komedilerde karşımıza çıktı. “Çilek Kokusu”, “No: 309” ve “Erkenci Kuş” gibi romantik komedilere enerjisi ve tavrıyla çok uyan ünlü oyuncu, bu diziler sayesinde İtalya ve İspanya gibi ülkelerde de büyük başarı kazandı. Ama Türkiye’de dramda oynamıyorsanız kendinizi ispat etmiş sayılmıyorsunuz! Dolayısıyla, rotayı drama kıran Demet Özdemir, iki sezon süren “Doğduğun Ev Kaderindir” sayesinde ilk sınavını başarıyla geçti.

Özlediği Yere Döndü

Türkiye’deki her starın ve star adayının yaptığı Netflix açılımından Demet Özdemir de nasibini aldı. Hem de bu kez bildiği sulara döndü! Kendisini yine bir romantik komedide izlemek isteyen hayranlarını kırmayan ünlü oyuncu, Netflix Türkiye’nin yeni filmi “Aşk Taktikleri”nde Şükrü Özyıldız’la başrolü paylaşıyor. “Doğduğun Ev Kaderindir” bittikten sonra çılgınlar gibi tatil yapan ve yorgunluğunu atan Demet Özdemir, iki hafta önce yine yoğun bir set temposuna girdi. Ama hala çok neşeli ve enerjik olduğu için paylaşımlarında yorgunluğun izini bile göremiyoruz. Komik paylaşımlarıyla hayranlarını çok güldüren ünlü oyuncu, son bulduğu filtreyle yine yapacağını yaptı!

“Bizim kız filme başladı”

Demet Özdemir story

Son bulduğu filtreyle kendini tanınmaz hale getiren Demet Özdemir, arkadaşını da etiketleyerek, “Koş bizim kız filme başladı” dedi. Demet Özdemir’in bu halini gören hayranları hem çok güldü hem de ünlü oyuncunun bunu paylaşmasına çok şaşırdı. Sosyal medyadaki yorumlar da aldı başını gitti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz