Tektaş Ailesinde Kutlamalar Bitmiyor: Alişan’ın Doğum Gününden Sonra Buse Varol Bu Sefer Kutlamanın Dozunu Kaçırdı!

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Tektaş Ailesinde Kutlamalar Bitmiyor: Alişan’ın Doğum Gününden Sonra Buse Varol Bu Sefer Kutlamanın Dozunu Kaçırdı!

Tektaş Ailesi bir türlü kutlamalara doyamıyor! Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri derken Buse Varol’un sosyal medya hesabını her gün başka bir kutlama resmi süslüyor.

2018 yılında hayatlarını birleştiren Alişan ve Buse Varol, 3 yıllık evlilikte iki çocuk sevgisi tattı. Geçtiğimiz aylarda kızları Eliz’i kucağına alan Tektaş çifti, mutlu aile tablolarını sosyal medya hesaplarında paylaşmaya doyamadı.

Çoluk Çocuğa Karışınca Setlerden Uzak Kaldı

blank

Bir dönem oyunculuk yapan ancak oğlu Burak’a hamile kalınca setlerden uzaklaşan Buse Varol, ekrandan ayrı kaldığı zaman diliminde influencer olarak kariyerini yeniden şekillendirdi. Buse Varol’un tanıttığı ürünlerin yanı sıra, çocukları ile gerçekleştirdiği aktiviteler ve diğer annelere yol gösteren paylaşımları da beğeniyle takip edildi.

Program Final Yapınca Soluğu Kıbrıs’ta Aldılar

blank

Takipçi sayısı günden güne artan Buse Varol, Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı final yapar yapmaz eşi ve çocukları ile birlikte Kıbrıs’a gitti. Ancak Tektaş ailesinin Kıbrıs tatili Seda Sayan ve Demet Akalın arasında çıkan tartışma ile gölgelendi. Keyfi kaçan Tektaş ailesi tatili kısa keserek İstanbul’a döndü.

Kıbrıs Yetmeyince Antalya…

blank

Bir süre İstanbul ile özlem gideren Buse Varol- Alişan çifti yarım kalan görevi tamamlamak üzere bu sefer de Antalya’da bir otele gitti. Çocukları ve eşi ile deniz ve güneşin tadını çıkaran Buse Varol, tatil süresince hiç boş durmadı, çalışmaya devam etti.

Tatil Bitince Kutlamalarla Teselli Buldular

Sosyal medya paylaşımlarını tatil boyunca da ihmal etmeyen Buse Varol ve Alişan çifti, Antalya tatilini de Kıbrıs kadar olmasa da kısa kesti. Evlerine ve normal yaşantılarına dönen çift, teselliyi kutlamalarda buldu.

blank

Dün, birlikte çekilen bir fotoğrafları ve romantik bir not ile eşi Alişan’ın doğum gününü Kutlayan Buse Varol’un sosyal medya hesabını, bugün babalar günü paylaşımları süsledi. Önce eşinin sonra da babasının ve kayın biraderi Selçuk Tektaş’ın babalar günün kutlayan Buse Varol’un bitmek tükenmek bilmeyen kutlama paylaşımları takipçilerine pes deditti.

blank
blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz