Hayranlarını Coşturan Paylaşım! Demet Özdemir Doğduğun Ev Kaderindir Bitince Eski İşine Koştu

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Hayranlarını Coşturan Paylaşım! Demet Özdemir Doğduğun Ev Kaderindir Bitince Eski İşine Koştu

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi bitince kendini tatile vurmuştu. Ama son paylaşımı sanattan ve çalışmaktan çok da uzak kalamadığını gösterdi!

Demet Özdemir

Başarılı oyuncu Demet Özdemir’in şöhret hikayesi Yeşilçam filmlerini aratmayacak cinsten. İzmit’in küçük bir kasabasından ablası ve annesiyle birlikte İstanbul’a gelen ve babasıyla uzun süre görüşmeyen oyuncu, bu durumu, “Şöhret ailemizi dağıttı” diyerek anlattı. Dansçılık yapan ablası aşık olup evlenmeye karar verince de bu kez Demet Özdemir’in şöhretin zirvesine giden yolculuğu başladı. Okulu bırakıp dansçılık yapmaya başlayan ve akşam lisesine giden Demet Özdemir, hem evi geçindirmeyi hem de okulunu bitirmeyi başardı. Sonra da, oyunculuk sevdasının peşinden giderek eğitimler almaya başladı. Bütün bu çabanın sonunda da ünü yurt dışına taşan bir oyuncu oldu!

Demet Özdemir, kariyerine fantastik dizi “Sana Bir Sır Vereceğim” ile başladı. Romantik komedilerdeki enerjisi ve ışıltısıyla da sektörde hızla yükseldi. Öyle ki, oynadığı romantik komedilere İspanyollar ve İtalyanlar da bayıldığı için ünü yurt dışına taştı! İki sezon süren ve kısa süre önce biten “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde de ilk kez bir dramda başrol oynadı. Sınavı geçen Demet Özdemir, henüz detayları bilinmeyen yeni filmi için çalışmalara başlayacak. Ama yoğun tempoya ve oyunculuğa rağmen hala unutmadığı bir sevdası var, dans!

“Yakında?”

Bir ara, oyuncular arasında dans stüdyosuna gidip günlerce çalıştıkları dansları Instagram’da paylaşma sevdası vardı. Bu furya Demet Özdemir’i de hırslandırmış olacak ki, “Mekanın sahibi geldi” dercesine dans videoları paylaşmaya başladı. Ama dizinin yoğun çekimleri nedeniyle uzun bir ara vermek zorunda kaldı. Son paylaşımı ise bu aranın daha da uzamayacağının habercisiydi!

Demet Özdemir

Eğitmeniyle birlikte dans stüdyosundan fotoğraf paylaşan ve “Yakında?” diye soran Demet Özdemir, hayranlarını coşturdu! Bakalım, bizi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz