Sette Hırsız Var! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın Vişne Sevdası Başına Bela Açtı: Göz Hakkı Diye Diye…

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Sette Hırsız Var! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın Vişne Sevdası Başına Bela Açtı: Göz Hakkı Diye Diye…

Yasak Elma dizisinin Ender’i Şevval Sam, sette bir muzurluğa daha imza attı. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabında paylaştığı o kareler görenleri şaşırttı.

Yasak Elma Beşlisi Tekne ile Tatil Yaptı

Yasak Elma sezon finali yapar yapmaz, rol arkadaşları Eda Ece, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade ve Melisa Doğu ile birlkte tatile çıkan Şevval Sam tekrar sete döndü. Ünlü güzellerin tatil paylaşımları uzun süre Instagram’ı süsledi.

Otelde kalmak yerine tekne ile denize açılmayı tercih eden ünlü güzeller, bir yandan deniz ve güneşin keyfini çıkarırken diğer yandan gönüllerince yedi içti ve eğlendi. Tatil boyunca birçok fotoğraf paylaşan Yasak Elma beşlisi, adeta düşman çatlattı.

Tekne Tatili Yetmedi Bir de Karavanla Yola Çıktı

blank

Sonunda tatil bitti ve ünlü güzeller İstanbul’a geri döndü. Fakat Şevval Sam’a bu tatil yetmedi. Hep hayalini kurduğu karavanına sonunda kavuşan Şevval Sam, Prenses ismini verdiği karavan ile küçük bir tatile daha çıktı. Karavanın önünde verdiği pozu sosyal medya hesabında paylaşan Şevval Sam’ın mutluluğu Instagram’a da yansıdı.

Sonunda İşe Geri Döndü

blank

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de çok konuşulan Şevval Sam’ın yıllara meydan okuyan fiziği de karavan pozundan en çok akılda kalan detay oldu. Ancak Sam’ın Prensesli tatili de uzun sürmedi. Ünlü oyuncu çekimler için tekrar İstanbul’a dönerek iş başına geçti.

blank

Sete kendi karavanı ile giden Şevval Sam, sanıyoruz ki tatil modundan çıkmak istemedi. Belki de ünlü oyuncu kendi karavanında daha rahat edeceğini düşündü. Prensesini sete götüren Sam, karavanının içinden fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Vişne Sevdasına Karşı Koyamadı

blank

Dün yine setten paylaşım yapan güzel oyuncunun hedefinde bu sefer vişne bahçeleri vardı. Vişne sevdasına yenik düşen oyuncu bahçeye dalarak göz hakkı niyetine biraz vişne topladı. Vişnelerden sonra bir de ıhlamur ile karşılaşan Şevval Sam, bahçelere dalma isteğine karşı koyamadı.

blank

Ünlü oyuncu topladığı vişne ve ıhlamurların fotoğrafını “Miss gibi bi koku sardı arabayı” notu ile paylaştı. Görünen o ki vişneler ve ıhlamurlar Şevval Sam’a apayrı bir çalışma isteği kattı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz