Evin Kira Ücreti Dudak Uçuklattı! Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl’ın Lüks Dairesi Bakın Nerede?

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Evin Kira Ücreti Dudak Uçuklattı! Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl’ın Lüks Dairesi Bakın Nerede?

İnişli çıkışlı evlilikleriyle dillerden düşmeyen Sinan Akçıl- Burcu Kıratlı çifti, şimdi de evlerinin kirasıyla konuşuluyor. Çiftin rezidans için ödedikleri para duyanları şaşkına çeviriyor.

İlk Evlilikleri Kısa Sürdü

2018 yılında sürpriz bir şekilde Amsterdam’da dünyaevine giren Sinan Akçıl- Burcu Kıratlı çifti, ne yazık ki evliliklerini sürdüremeyerek 9 ay sonra boşanmıştı.

Boşanmalarına rağmen birbirlerinin hayatından çıkamayan çift bu kararı bir kere daha gözden geçirerek, bu yıl 14 şubatta tekrar nikah masasına oturmuştu.

Gecikmeli Balayı

İkinci evliliklerinden sonra balayına çıkamayan çift, 17 günlük tam kapanma dönemini değerlendirdi. Covid geçirmelerinin üzerine kendilerini şımartmak isteyen çift, rotayı güneye çevirdi. Sinan Akçıl eşine güzel bir sürpriz yaparak Antalya’da oldukça lüks bir otelin balayı villasını kiraladı. Posta’nın haberine göre Akçıl bu tatil için kesenin ağzını açtı ve villanın haftalığına 100 bin TL ödedi!

Burcu Kıratlı balayında bile çalışmayı bırakmadı! Ünlü oyuncu tatilde, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’un yaptığı Amerikan-Afgan ortak yapımı filmin senaryosunu okudu. İddialara göre eşi Sinan Akçıl, çalışmaları esnasında ona destek verdi.

Akçıl’ın Bonkör Sürprizleri

Akçıl’ın sürprizleri bununla da bitmedi. İkinci evliliklerinden sonra çocukça inatlaşmaları bıraktıklarını ve birlikte güzel vakit geçirdiklerini söyleyen çift, geçtiğimiz günlerde yeni evlerine taşındı. Bekar evlerini kapatarak Levent’te boğaz manzaralı bir rezidans kiralayan çift, Güneş Gazetesi’nin haberine göre aylık 95 bin Tl kira ödüyor!

Geçtiğimiz gün Burcu Kıratlı’yı ziyaret eden annesi Gül Erçetingöz, kızının evinin videolarını çekti. Terastan giyinme odalarına kadar evleriyle ilgili her detayı zevklerine göre şekillendiren çift, sade bir tasarım tercih etse de giyinme odalarındaki pahalı detaylar gözden kaçmadı. Burcu Kıratlı, annesinin çektiği o videoları sosyal medya hesabında paylaştı. Çiftin evi takipçileri tarafından oldukça beğeni aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz