Adını Kumlara Yazdım Yarim: Meedo Enişte Şeyma Subaşı’nın Adını Sahile Kazıdı Sonra da Araba Yıkar Gibi Yıkadı!

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Adını Kumlara Yazdım Yarim: Meedo Enişte Şeyma Subaşı’nın Adını Sahile Kazıdı Sonra da Araba Yıkar Gibi Yıkadı!

Endonezya’nın en güzel adalarını gezmeye devam eden Meedo ve Şeyma Subaşı; doğa keşiflerinden arta kalan vakitlerde de eğlenmeyi ihmal etmiyor. Milli eniştemiz Meedo, önce sevgilisi Şeyma’nın adını kumlara kazıdı. Ardından da sevgilisini araba yıkar gibi yıkadı!

Melisa’nın Çilesi!

Ünlü Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı Endonezya’nın doğal güzelliklerini keşfetmeye devam ediyor. Aylardır Miami’de hayatına devam eden Şeyma, sevgilisi Meedo’yla kısa bir İstanbul turunun ardından soluğu Uzak Doğu’nun en sevilen tatil destinasyonlarından Bali’de aldı! Bali’nin tozunu attıran Şeyma ve Meedo şimdi de Bali’nin çevresindeki adaları gemiden hallice bir tekneyle gezmeye devam ediyor.

Tabii gezerken eğlenmeyi de ihmal etmiyorlar, geçtiğimiz günlerde “Bana neler olduğunu bilmiyorum ama olduğum kişiden gurur duyuyorum parti yapmak istemedim!” diyerek party girlden meditasyon girle evrildiğini cümle aleme duyuran Şeyma, bugünlerde hem meditasyonun hem de doğanın keyfini çıkarıyor. Ancak Şeyma’nın “hayal tatilim” dediği Bali seyahati küçük Melisa’nın kabusu olmaya başladı.

Babası Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışması gibi Bali’de Survivor’ı yaşayan Melisa; dün büyük bir tepeye tırmanmak zorunda kalınca annesine isyanını dile getirdi. Fakat Şeyma Subaşı, kızının isyanlarına aldırış etmeden “Drama queenlik yapma Melisa!” diyerek yoluna devam etti! Şeyma’nın Bali tatili bittiğinde bu işe en çok sevinecek kişi şüphesiz Melisa olacak!

Meedo Enişte Yine Çok Romantik!

Tabii Şeyma Subaşı ve Meedo’nun tatilinin ne biteceğini bilmiyoruz. Bali’ye yakın ne kadar ada varsa gezmeye niyet eden çiftimiz bugünlerde gemiden hallice bir tekne ile arkadaşlarıyla tatillerine hız kesmeden devam ediyor. Gün içinde farklı adalara seyahat eden çiftimiz gün sonunda teknede eğlenceli anlar yaşamaya devam ediyor. Bugün ise Meedo eniştemizin romantikliği üstündeydi.

Önce Şeyma Subaşı’nın adını bir sahile kazıyan milli eniştemiz, ardından da teknede sevgilisini araba yıkar gibi yıkadı! E tabii tekne tatilinin bazı zorlukları olacak elbette!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz