Havada Aşk Kokusu Var! Kerem Bürsin Hande Erçel’i Paylaşmaya Doyamadı: “Güzel Bir Yerde, Güzel Bir Kadınla!”

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Havada Aşk Kokusu Var! Kerem Bürsin Hande Erçel’i Paylaşmaya Doyamadı: “Güzel Bir Yerde, Güzel Bir Kadınla!”

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in ilişkisine akıl sır erdirebilen varsa helal olsun! Uzun süredir “yakın arkadaşız” açıklaması yapan ikilinin beraber Maldivler’e gitmesi ve orada da sürekli dipdibe olmaları herkesin kafasını karıştırdı. Bizler ikili arasında neler olduğunu anlamaya çalışırken Kerem Bürsin’den Hande Erçel paylaşımı geldi! Sizi bilmem ama ben bu paylaşımı “aşk ilanı” olarak algıladım bile.

Aşk Dedikoduları Alevlendi!

Aslında Kerem Bürsin ve Hande Erçel arasında aşk iddialarının ortaya atılması yeni değil! Taa Sen Çal Kapımı dizisinin fragmanları Fox TV’de ve sosyal medyada paylaşılmaya başladığından beri ikili arasında aşk dedikodu çıkmaya başladı. Fakat ısrarla bütün iddiaları yalanlayan çiftimiz bir türlü “yakın arkadaş” olduklarına ne basını ne de sosyal medya takipçilerini ikna edebildi.

Hatta pek çok sosyal medya kullanıcısı Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkına “HanKer” ismini verdi bile. Maldivler tatili öncesi; “aramızda bir şey olursa duyarsınız zaten!” diyerek herkesi muallakta bırakan ikili Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finaline girmesinin ardından soluğu Maldivler’de aldı.

“Aşk” İlanı Geldi!

İkili Maldivler’e gittiğinden beri bütün magazincilerin ve sosyal medya kullanıcılarının gözü kulağı Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Instagram hesabında! Her paylaşımlarıyla aralarındaki aşk iddialarını körükleyen ikiliden bugün resmen aşk ilanı geldi!

Kerem Bürsin story

Yaklaşık 350 bin TL’lik tatillerini Instagram takipçileri sayesinde “sponsorlu”ya çeviren Hande Erçel ve Kerem Bürsin; Maldivler’in tadını çıkartırken aşka geldiler. Özellikle de Kerem Bürsin’in son paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Hande Erçel’in günbatımında fotoğrafını çeken yakışıklı oyuncu; “Güzel bir yerde, güzel bir kadınla, güzel bir manzara” notuyla Instagram’da paylaştı. Kerem Bürsin’in bu paylaşımı birçok sosyal medya kullanıcısı “aşk ilanı” olarak algıladı bile! Tabii böyle romantik bir storyde Kerem Bürsin’in, konakladıkları oteli fotoğrafa etiketlemeseydi daha güzel olabilirdi…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz