Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay Diziden Ayrılıyor! Veda Konuşması Duygusal Anlar Yaşattı!

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay Diziden Ayrılıyor! Veda Konuşması Duygusal Anlar Yaşattı!

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’nda yaprak dökümü yaşandı. Aytaç Şaşmaz’dan sonra diziden ayrılan Damla Colbay, veda konuşması ile herkesi duygulandırdı.

Sevilen Dizi Reyting Kurbanı Oldu!

ABD yapımı, ödüllü House dizisinin başarılı uyarlaması Hekimoğlu, reyting kurbanı oldu. Bir kitlenin severek izlediği dizi beklenen reytinglere ulaşamayınca final yapacağı haberleri yayıldı. Sevenlerinin sosyal medyada tepki göstermesinin ardından dijital platformlarda yayınlanması için görüşmelere başlanan dizi, adeta yaprak dökümü yaşadı.

Önce Aytaç Şaşmaz Sonra Damla Colbay

blank

Reytingler sebebiyle biteceği söylenen diziye ilk veda eden isim Aytaç Şaşmaz oldu. Başka bir projede yer alacağı konuşulan Şaşmaz’dan sonra ise Damla Colbay diziden ayrıldı. Güzel oyuncunun da bir başka proje için diziyi bıraktığı öne sürüldü.

Veda Etmeyi İhmal Etmedi!

Gidişi tüm ekip arkadaşları tarafından üzüntüyle karşılanan güzel oyuncu, birlikte çalıştığı arkadaşlarına veda etmeyi de unutmadı. ‘Sizi üzdüysem, kırdıysam affedin, hakkınızı da helal edin. Her şey için teşekkürler.’ sözleriyle veda eden Damla Colbay’ın o görüntülerini, ekip arkadaşı Kaan Yıldırım Instagram hesabında yayınlayarak ‘Güzel insan, yolun açık olsun’ notunu ekledi.

Kara Para Aşk ile Tanıdık

blank

Kara Para Aşk’ta Demet rolü ile tanıdığımız Damla Colbay, kariyerinde her gün biraz daha yol aldı. Hayat Mucizelere Gebe, İçerde, Zengin ve Yoksul gibi projelerde başrol oyuncusu olarak izlediğimiz güzel oyuncu, son olarak Hekimoğlu’nun Zeynep’i olarak karşımıza çıktı.

Sıradaki Projesi Merak Ediliyor!

blank

Kendisine gelen teklifleri değerlendiren genç oyuncu Damla Colbay’ın başka bir proje için Hekimoğlu’ndan ayrıldığı söylendi. Yeni projesi ile ilgili henüz açıklamada bulunmayan Colbay’ı hangi film veya dizide izleyeceğimiz merak konusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz