Ağaç Yaşken Eğilir: Buse Varol ve Alişan’ın Küçük Oğlu Burak’ın Yeteneği Instagram Kullanıcılarını Çok Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2021

Ağaç Yaşken Eğilir: Buse Varol ve Alişan’ın Küçük Oğlu Burak’ın Yeteneği Instagram Kullanıcılarını Çok Şaşırttı!

2018 yılında dünyaevine giren Buse Varol ve Alişan’ın küçük oğulları Burak’ın yeteneği herkesi çok şaşırttı! Henüz 2 yaşında olmasına rağmen şarkı söylemeye başlayan Burak, anlaşılan babasının yolundan gidecek. Oğlunun şarkı söylediği anları Instagram hesabında paylaşan Alişan, aynı zamanda çocukları yerine koyduğu Eyşan ve Ceylan’ı da Instagram hikayelerinde paylaşmayı ihmal etmedi.

Bildiğiniz gibi Alişan, menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı geçtiğimiz temmuz ayında kaybetti. Koronavirüs nedeniyle ailesinden birini kaybeden Alişan Instagram hesabından sık sık Koronavirüs’le ilgili paylaşımlar yapmaya devam etti. Kardeşini kaybettikten sonra ona Instagram’dan veda eden Alişan’ın son sözleri herkesin kalbini yaralamıştı; “Abim bizi öksüz bıraktın gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…”

blank

Burak Babasının Yolundan Gidiyor!

Kardeşinin vefatının ardından kendisini ailesine ve yeğenlerine adayan ünlü şarkıcı, yeğenleri Eyşan ve Ceylan’ı bir an olsun bile yanından ayırmıyor. Her tatil gününü ailesiyle birlikte geçiren Alişan, bugün yine yeğenlerinin ve çocuklarının yüzünü güldürmek için eğlence merkezindeydi. İlk olarak yeğenlerini Instagram’da paylaşan Alişan ardından da şarkı söyleyen Burak’ı storylerine ekledi. Anlaşılan Burak babasının yolundan gitmeye hazırlanıyor. Şimdiden şarkılar öğrenmeye başlamış. Tabii Burak’ın tarzı, babasından biraz daha farklı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz