Hande’yi Zorda Bırakan Büyük İkilem: Hande Erçel Bir Sonuca Varamayınca Kararı Takipçilerine Bıraktı!

Aleyna

Haberler

16 Ekim 2021

Hande’yi Zorda Bırakan Büyük İkilem: Hande Erçel Bir Sonuca Varamayınca Kararı Takipçilerine Bıraktı!

Hande Erçel, son zamanların en çok takip edilen kadın oyuncularından biri. Hem güzelliğiyle hem de oyunculuk yeteneğiyle göze girmeyi başaran Güzel oyuncu, hem ülkemizde hem de yurt dışında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Güzelliği ile tüm dünyaya nam salmış olan Hande Erçel, kendine zaman ayırdığı şu vakitlerde bir tarz değişikliğine gidiyor gibi duruyor. İşte güzel oyuncuyu kararsız bırakan o değişiklik!

Hem İşten Yana Hem de Aşktan Yana Yüzü Gülüyor!

Hande Erçel, geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin en çok sevilen romantik komedi dizilerinden birinde oynuyordu. İki yılın sonunda ekranlara veda eden Sen Çal Kapımı, final yapması nedeniyle bizi oldukça üzse de dizinin mutlu sonla bitmesi bizi bir nebze teselli etmişti.

Dizide partner olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, arasında çıkan aşk dedikoduları bütün magazin gündemini sarmıştı. Bu iddiaları bir süre yalanlayan çift, sonraları birlikte tatile çıkarak bütün bu aşk söylemlerini kabul etmişlerdi.

Neredeyse bir yıldır aşk yaşayan güzel çift, Sen Çal Kapımı’nın final yapmasından sonra kendilerine vakit ayırmaya ve yeni projeleri değerlendirmeye başlamışlardı.

Bu süreç hala devam ederken, Hande Erçel de canı sıkılmış olacak ki kendini tarz değişikliğine verdi.

Yeniden mi?

Geçtiğimiz saatlerde bu fotoğrafını paylaşan Hande Erçel, yeniden kakül kestirip kestirmeme konusunda kararsızlığını dile getirdi ve yorumu takipçilerine bıraktı. Bakalım güzel oyuncu ilerleyen günlerde bu isteğini yerine getirecek mi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz