Sansasyonlar Kraliçesi Demet Akalın Acımadı: Duyar Kasan Takipçisine Verdiği Yanıtla Ortalığı Ayağa Kaldırdı!

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2021

Sansasyonlar Kraliçesi Demet Akalın Acımadı: Duyar Kasan Takipçisine Verdiği Yanıtla Ortalığı Ayağa Kaldırdı!

Son dönemin en konuşulan isimlerinin başında yer alan Demet Akalın, her söylediği söz ve her attığı adımla olay olmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılan güzel şarkıcı artık kendini konserlerine adadı. Geçtiğimiz günlerde 24 saat içinde 2 farklı şehirde toplam 3 konser veren Demet Akalın, boş vakitlerinde Acun Ilıcalı’nın programlarını takip etmeye devam ediyor. Özellikle Masterchef ve Survivor’ın sıkı takipçisi olan Demet Akalın, Twitter’da sevdiği yarışmacıları desteklerken, bir takipçisinin “dolar” çıkışı üzerine verdiği yanıtla sosyal medyada olay oldu!

Yoğunluğa Dayanamadı!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın toplumsal olaylarla yakından ilgilenmeye ve elinden geldiği kadar vatandaşlara yardım etmeye çalışıyor. Özellikle geçtiğimiz aylarda Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan orman yangınlarında gözyaşları içinde yardım toplamaya çalışan Demet Akalın sosyal medya kullanıcılarından büyük alkış toplamıştı. Yangında evini kaybeden bir ailenin evini yaptıran ve Muğla konserinde de bir okul yaptıracağını açıklayan güzel şarkıcı, ne yapsa yaranamıyor!

demet akalın

Twitter’ı aktif olarak kullanan Demet Akalın, burada imla kuralları yüzünden sık sık linçleniyor olsa da; bu duruma oldukça alıştı. Takipçilerine yanıt vermekten ve sohbet etmekten geri durmayan güzel şarkıcı, dün akşam Masterchef’i izlerken Dilara ismindeki yarışmacıya sinirlenince olanlar oldu.

Demet Akalın Takipçisine Acımadı!

Sevincini, üzüntüsünü, kızgınlığı kısaca her duygusunu sosyal medyadan paylaşmaktan çekinmeyen Demo; Dilara’ya kızgınlığını da Twitter’dan dile getirdi ancak ülkemizde son dönemde artan dolar kuruna dikkat çekmek isteyen bir kişi Demet Akalın’ın dolar 9.20 olmuşken Masterchef seyretmesine tepki gösterdi fakat duyar kasan kişiye Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi elbette.

blank

Masterchef yarışmacısı hakkında; “Bu kız bir yerde şef olsa kimse gitmezki!!! İstediği kadar tabak yapsın bana ne” diyen Demet Akalın’a bir takipçisi; “Abla dolar 9.20 olmuş sen tabak diyorsun!” yorumunu yapınca, Demet Akalın takipçisine acımadı; “Napıyım ben yazınca inicek mi? Ben de senin gibi şuursuz bakıyorum işte”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz