Hadise’nin Çocuk Özlemi Kabardı: Ünlü Sanatçı Çocuklu Bu Paylaşımıyla Sevgilisine Gönderme mi Yaptı?

Aleyna

Haberler

16 Ekim 2021

Hadise’nin Çocuk Özlemi Kabardı: Ünlü Sanatçı Çocuklu Bu Paylaşımıyla Sevgilisine Gönderme mi Yaptı?

Hadise, son zamanlarda magazin gündeminden hiçbir şekilde düşmüyor. Hem iş hayatında yaşadığı inişli çıkışlı durumlar hem de sevgilisi Mehmet Dinçerler ile doludizgin yaşadığı aşk nedeniyle sürekli olarak haber olmayı sürdüren Hadise, çocuk özlemini her defasında dile getiriyor. Yine oldukça çarpıcı bir paylaşımda bulunan Hadise, bu paylaşımıyla sevgilisine çocuk göndermesi mi yaptı? İşte çok konuşulan o paylaşım!

Oldukça Bereketli Bir Süreçten Geçiyor!

Hadise’nin neredeyse 10 yıldır O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yaptığını bilmeyenimiz yoktur. Güzel sanatçı, bunca yılın ardından yeni sezonda O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturmayacağını duyurduğunda hepimiz şoke olmuştuk.

Neden ayrıldığı sorularına net bir yanıt vermeyen Hadise’nin Ebru Gündeş ile arasındaki gergin durumun buna sebep olduğu yönünde iddialar olsa da bu durum ile ilgili kesin bir bilgi yok.

Bu haberlerin üzerine kendini oldukça hızlı bir şekilde toparlayan Hadise, kendini geliştirmeye devam ediyor. Şimdilerde yeni gözbebeği olan giyim markası Kert için hazırlıklarını son sürat sürdüren Hadise, bize daha yepyeni sürprizler yapacak gibi duruyor.

İş hayatındaki başarısını aşk hayatına da taşıyan Hadise, şu sıralar ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler ile oldukça mutlu bir beraberlik sürdürüyor. Çift her ne kadar evlilik sorularını yanıtsız bıraksa da Hadise’nin çocuk sevdası herkes tarafından biliniyor.

Sevgiliye Gönderme mi?

Hadise geçtiğimiz saatlerde yakın arkadaşı Seda Bakan’ın kızıyla birlikte olan bu fotoğrafını paylaştı. Çocuk istediğini söyleyen Hadise, bu fotoğrafıyla sevgilisine gönderme mi yaptı, bilinmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz