Ah Demo Yine Ne İşler Peşindesin! Demet Akalın Gelinim Mutfakta Gerçeklerini Bir Bir İfşa Etti: “Göreceğim…”

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Ah Demo Yine Ne İşler Peşindesin! Demet Akalın Gelinim Mutfakta Gerçeklerini Bir Bir İfşa Etti: “Göreceğim…”

Kendi halinde bir gündüz kuşağı programı nasıl bütün ünlüler camiasını birbirine katabilir? Düşündüğümüz zaman bize mantıksız gelen bu fikir, nasıl olduysa Seda Sayan, Demet Akalın, Alişan, Onur Büyüktopçu ve Fatih Ürek’i birbirine düşürmeyi başardı! Normalde sahnelerde görmeye alışık olduğumuz bu simalar; Koronavirüs pandemisinden sonra kendilerini bir an önce televizyona atmak isteyince gündüz kuşağı programları arasında “sunucu” karmaşası yaşanmaya başladı.

Olaylaar Olaylaaar

Son olarak Demet Akalın ve Seda Sayan arasında yaşanan gerginliğin ardından, Demet Akalın Gelinim Mutfakta’nın yeni sezondaki sunucusu oldu. Bu sayede Seda Sayan ve Demet Akalın yer değiştirmiş oldu. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezonda Demet Akalın, ortisi Alişan’la birlikte Star TV ekranlarında sabah programı sunuyordu. 10 ay boyunca istikrarsız reytinglere rağmen eğlenceli bir program ortaya koyan kankaların sözleşmesi bitince; ekrana veda ettiler. Alişan ve Demet Akalın’ın yerine ise “Sabahların Sultanı” lakaplı Seda Sayan gelince ortalık karıştı!

blank

Demet Akalın tarafından blocklanan Seda Sayan, ilk olarak açıklama yaparak kendini savunmuştu; “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” Demet Akalın altta kalmadı elbette; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

blank

Demet Akalın’ın “Geçim” Korkusu!

Bu açıklamalardan sonra sular duruldu sanıyorduk. Ancak gerçek çok farklıymış! Seda Sayan’a hırsından; Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu kabul eden Demet Akalın, bugün kendisini Twitter’dan eleştiren kişilere yanıt vermekten geri durmadı. Televizyonun sahneden daha zor olduğunu ve bir daha televizyonda yer almak istemediğini söyleyen Demet Akalın, meğerse Gelinim Mutfakta’yı “Geçinme” korkusu yüzünden kabul etmiş.

Eylül ayında Türkiye’nin 4. dalga yaşayacağını iddia eden Demet Akalın; “Allah’a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum!! Eylül’de 4. Dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi!! Bol bol izleyin!!!!” açıklamasıyla, Gelinim Mutfakta’yı “parasız” kalmamak için kabul ettiğini itiraf etmiş oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz