Sonunda İsyan Etti! Çukur’un Yıldızı Dilan Deniz Çiçek Gazetecilere Ağır Konuştu: “Haberleri Köpürtmek İçin..”

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Sonunda İsyan Etti! Çukur’un Yıldızı Dilan Deniz Çiçek Gazetecilere Ağır Konuştu: “Haberleri Köpürtmek İçin..”

Son olarak Çukur ve Alev Alev dizisinde seyrettiğimiz güzel oyuncu Dilan Deniz Çiçek, geçtiğimiz aylarda Alihan Aloğlu ile yaşadığını ilişkiyi bitirdiğini açıklamıştı. Hatta güzelimizin kalbi boş kalmadı! Türk erkeklerinden sıkılan Dilan Deniz Çiçek, gözünü uluslararası sulara dikti ve İrlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile dolu dizgin bir aşk yaşamaya başladı. Bodrum’da tatil yaparken görüntülenen çiftimiz; kendilerini çeken muhabirlere aldırmadan bol bol yakınlaştı.

Dilan Deniz Çiçek’in Yalnızlığı Uzun Sürmedi!

blank

Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi Thor Saevarsson ile sarmaş dolaş kameralara yakalanan Dilan Deniz Çiçek, bugün ise yepyeni bir konu ile gündeme geldi. Bu haber ilk olarak kim tarafından çıkarıldı bilinmez. Ancak Dilan Deniz Çiçek’in alkolü fazla kaçırınca “yere kapakladığı” haberi kısa sürede tüm basın organlarında kendine yer bulmaya başladı. Aşk haberlerine değil de “yere kapaklandı” haberlerine sinirlenen Dilan Deniz Çiçek, Instagram hesabından açıklama yaparak böyle bir olayın olmadığı söyleyerek; masa başında yalan haber üreten habercilere sitem etmeden duramadı!

Yalan Haber Üreten Basın Mensuplarına Sitem Etti!

blank

“Basına karşı hep saygılı davrandım. Magazinci arkadaşlarımın işini rahat yapması adına hiçbir zaman fotoğraf, röportaj taleplerini geri çevirmedim. Şu anda ‘Basın fotoğraf çekecek mi? Kim gizli gizli fotoğraf çekecek acaba? Nereye saklansam, gizlensem’ demeden, kimseden kaçmadan özgürce bir ilişki yaşıyorum, özgürce tatil yapıyorum. Tepelerden gizli fotoğraf çekilebilir çünkü “paparazzi” haberciliği dünyanın her yerinde var bunu anlıyorum ancak yapılan haberleri köpürtmek için masa başında gerçek dışı içeriklerin üretilmesini gerçekten anlamıyorum. Çok üzücü ve kırıcı olabiliyor. Bir insanı rencide etmeden de haber yapılabilir değil mi? Hiçbir zaman içince yere kapaklanacak hale gelmedim :)” Açıklamasıyla gazetecilere isyanını dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz