Seyirciler İsyanda: Acun Ilıcalı’nın MasterChef’inde Mehmet Yalçınkaya’nın Torpil Skandalı Ortalığı Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Seyirciler İsyanda: Acun Ilıcalı’nın MasterChef’inde Mehmet Yalçınkaya’nın Torpil Skandalı Ortalığı Karıştırdı!

Sevilen yarışma “MasterChef”, dün akşam yine ilginç anlara sahne oldu. Şeflerden Mehmet Yalçınkaya’nın bir yarışmacıya sunduğu teklif seyircileri şok etti.

MasterChEF

TV8’in en sevilen yarışma programlarından “MasterChef”, yeni sezonuyla da yine tüm dikkati üzerine çekti. Bu sezon da Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna kadrosuyla devam eden “MasterChef”, haftanın beş günü izleyenleri ekran başına çivilemeye devam ediyor. Söz konusu yemek yapmak olunca kendilerine çok güvenen şef adayları, jüri üyelerinin önünde ter dökerek hazırladıkları tabakları beğendirmeye çalışıyor. Pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi akşamları ekrana gelen “MasterChef”in dün akşamki bölümü yine ilginç anlara sahne oldu.

Birbirinden renkli şefler ve yarışmacılarıyla bilinen “MasterChef”, bu sezon her zamankinden daha çekişmeli ve eğlenceli olacak gibi görünüyor. İzleyiciler programa her katılanın birbirinden iyi olduğunu söylüyor, jüri üyeleri karar vermekte zorlanıyor! Ama son programlardan birinde izleyenleri şaşırtan şey yarışmacıların birbirinden kaliteli olması değil, şeflerden Mehmet Yalçınkaya’nın bir yarışmacıya yaptığı teklifti!

Seyirciler Şokta

Mehmet Yalçınkaya

Mehmet Yalçınkaya’nın bir yarışmacıya iş bulma teklifi izleyenleri şok etti. Çünkü torpilin ne kadar yaygınlaştığının ve ekranlarda bile alelade bir şeymiş gibi bahsedildiğinin göstergesiydi. Yarışmacıya “kendisini çok seven” Konya Büyükşehir Belediye Başkanı’nı arayıp iş bulacağına dair söz veren Mehmet Yalçınkaya, sosyal medyada büyük tepki topladı. “Açık açık Konya Belediyesi’ni arayıp iş bulmayı vaat ettiler” diyerek şaşıran izleyiciler, Twitter ve Ekşi Sözlük gibi platformları birbirine kattı.

MasterChef yorumlar

Görülen o ki, izleyiciler iş bulmak için torpil kullanmayı bir standart olarak gören anlayışı reddediyor. Onun yerine, bir televizyon programında bile torpilden normalleştirilerek bahsedilmesinden rahatsızlık duyuyorlar. Umarız, “MasterChef” ekibi bu uyarıları ciddiye alır ve programda yeni gaflar yaşanmasının önüne geçer!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz