Eski Defterler Açıldı! Yağmur Tanrısevsin’in Hedefinde Oğuzhan Koç mu Var: “İlişki Bittikten Sonra Aldatıldığı…”

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Eski Defterler Açıldı! Yağmur Tanrısevsin’in Hedefinde Oğuzhan Koç mu Var: “İlişki Bittikten Sonra Aldatıldığı…”

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, uzun ve güzel bir ilişkinin ardından yollarını ayıralı çok oluyor! Hatta Oğuzhan Koç, gönlünü güzel oyuncu Demet Özdemir’e kaptırdı bile. Geçtiğimiz Ocak ayından beri ilişkilerini saklama gereği duymadan ulu orta aşk yaşayan çiftimiz; ara sıra paparazzilere malzeme olmaktan da kaçamıyor. Ancak bugün Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’in açıklamaları kafaları karıştırdı! Güzel oyuncunun bu sözlerinin hedefindeki isim eski sevgilisi Oğuzhan Koç mu? Yoksa Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç, Demet Özdemir yüzünden mi ayrıldı? Kafalarda deli sorular!

ATV’nin Kalp Yarası dizininde Ayşe karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin, kariyer basamaklarını üçer beşer çıkmaya devam ediyor! Oğuzhan Koç’la ayrıldıktan sonra bir süre inzivaya çekilen güzel oyuncu, ATV’de yayınlanan Kalp Yarası isimle diziyle ekranlara geri döndü. 5 yılın ardından seyircilerle buluşan Yağmur Tanrısevsin, bugün Sabah gazetesinden İlker Gezici’nin konuğuydu!

blank

Yıllar Sonra Ekranda!

blank

Uzun bir süre sonra Kalp Yarası dizisiyle ekranlara döndünüz. Yapılan yorumlara baktığımda sizi özleyenler çok. Neden bu kadar ara verdiniz?” sorusuna; “Gelen yorumlara ben de sık sık bakıyorum. Çok mutlu oluyorum. Her projenin, bir öncekinden daha iyi olmasına dikkat ediyorum. İçime sinen işler yapmayı tercih ediyorum. Böyle bir proje için bazen beklemeniz gerekiyor.” Yanıtını veren Yağmur Tanrısevsin, neden Kalp Yarası dizisini tercih ettiğini ise şu sözlerle açıklıyor; “Birçok proje inceledim. Hikâyenin ve senaryonun güçlü olması, yapım şirketinin ve kanalın bu işe özen göstermesi, ekip ve Ayşe karakteri Kalp Yarası’nı tercih etme sebebim oldu. Dramı ve hikayesi çok güçlü bir proje diye düşündüm. Beni en çok etkileyen Ayşe oldu. Ayşe, güçlü bir kadın karakter… Çok yönlü, birden fazla işi aynı anda yapabilen sorumluluk sahibi, sıcak, samimi, bazen eğlenceli ve bizden biri…”

Aldatma Konusu…

blank

Bu soruların ardından konu biraz da özel hayata geliyor. İlker Gezici; “Seyirciler ilk defa bir erkeğin değil kızın aldattığına şahit oluyoruz diyor. Dizinin isminden hareketle sizin kalp yaranız var mı?” sorusuyla konuyu Oğuzhan Koç’la ilişkisine getiriyor. Yağmur Tanrısevsin ise; “Evet, ‘aldatma’ kelimesini günümüzde daha fazla duymaya başladık. Hatta bazen ilişkiler bittikten sonra, aslında daha önce aldatıldığını öğrenenlere de tanık oluyoruz. Her şeye olduğu gibi aşka da emek harcarım. Bir ilişkinin sonunda, vicdanen elimden gelen her şeyi yaptığıma inanırsam, benim için herhangi bir yara oluşmaz. Bu açıdan baktığım için, bugüne kadar herhangi bir kalp yaram yok.” yanıtını veriyor. Bu yanıtın ardından kafalarda Oğuzhan Koç’un Yağmur Tanrısevsin’i aldatıp aldatmadığını sorusu yankılanmaya başlıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz