Ajda Pekkan’ın Reklam Anlaşması Dudak Uçuklattı! Süperstar, Tam 4 Milyon TL’ye İmza Attı

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Ajda Pekkan’ın Reklam Anlaşması Dudak Uçuklattı! Süperstar, Tam 4 Milyon TL’ye İmza Attı

Ajda Pekkan, geçen sene reklam yüzü olduğu Ergül Mobilya ile bu sene de anlaştı. Önceki sene 4 milyon TL alan ünlü sanatçı, bu yıl zam yapmadan aynı fiyata imza attı. Ergül Mobilya’nın marka yüzü Ajda Pekkan, bir yıl boyunca markanın hem dijital hem de televizyon reklamlarında yer alacak.

ajda pekkan-ergül mobilya

Hatırlarsanız, Ergül Mobilya, 2020 koleksiyonunu Ajda Pekkan’ın kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle tanıtmıştı. “Yeni Neslin ve Yeni Nesil Hissedenlerin Tercihi” sloganıyla ekrana gelen Not Ad Agency imzalı reklam filmi çok beğenilmişti.

Eski Mobilyalardan Sıkılanların Sesi Ajda

Ajda Pekkan, geçen sene Ergül Mobilya’nın reklam filmi için “Yıldızların Altında” şarkısını Ergül Mobilya için yeniden yorumladı. Yeni nesil özgün tasarımlar ve aykırı duruş vurgusu yapan Ergül Mobilya’nın ruhu ile Ajda’nın tarzı birbirine oldukça yakıştırıldı.

Yeni evlenenlerin ve evini yenileyenlerin mobilya seçimlerinde, çevrelerinin baskısı altında kalmasından yola çıkan şarkı sözleri ile Pekkan, kendi tarzı olanlara da çağrıda bulundu. “Eskilere Elveda” şarkısıyla üç reklam filmi çeken ünlü sanatçı, Hürriyet’in haberine göre bu reklam anlaşması için tam 4 milyon TL aldı.

Ajda Pekkan, Bu Yıl da 4 Milyon TL’ye El Sıkıştı

Ajda Pekkan’lı reklam çok ses getirince Ergül Mobilya’nın yeniden Ajda Pekkan ile çalışmak istedi. Ergül Mobilya ile reklam anlaşmasını yenileyen ünlü şarkıcı, ücrette zam yapmadı. Geçen seneki anlaşmadan tam 4 milyon tl alan Ajda, bu sene de aynı fiyata el sıkıştı. Süperstar, 2021 yılı boyunca markanın televizyon ve dijital tanıtımlarında yer alacak.

ajda pekkan-ergül mobilya

Led ışıklarla kaplı, yenilikçi ve orijinal tasarımların öne çıkan bir markanın reklamın yüzü olan Ajda Pekkan’ın, bu sene nasıl bir tarzda karşımıza geleceği merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz