Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Acun Ilıcalı’dan “Bu Benim Masalım” Dizisi İçin Bir Servet Almış!

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Acun Ilıcalı’dan “Bu Benim Masalım” Dizisi İçin Bir Servet Almış!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Exxen’le beraber oyunculuğa da soyundu! Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu için anlaşma yapılan en iddialı isimlerden biri şüphesiz ünlü popçu Aleyna Tilki! Exxen’in “Bu Benim Masalım” isimli dizisinde başrol olarak yer alan Aleyna Tilki; 8 bölümlük dizi için Acun Ilıcalı’dan bir servet almış! Bakalım dizinin devamı çekilecek mi?

Aleyna Tilki

Retrograde Beklentilerin Altında Kaldı!

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki bugünlerde dünyaya açılmaya hazırlanıyor. İlk İngilizce şarkısı Retrograde’i önceki günlerde sevenleriyle buluşturan güzel şarkıcı; malesef ki aynı gün Kerimcan Durmaz’ın da şarkı çıkartmasıyla ikinci plana atıldı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı, ünlü fenomen Kerimcan Durmaz’ın şarkısını ve klibini; Aleyna Tilki’nin klibine göre daha çok beğendi.

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Kerimcan Durmaz’ın klibi ilk günden itibaren Aleyna Tilki’nin şarkısından daha çok tık alarak; trendler listesinde zirveye oturdu. Ancak Kerimcan Durmaz bu konuyla ilgili “Aleyna Tilki ile kıyaslamak istemiyorum” açıklamasını yaptı.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki ise Retrograde şarkısının çıkış tarihini, astroloğundan aldığı öneriye göre kurguladığını açıkladı. Ayrıca güzel şarkıcının; “Dünya starlarından tek farkım Konya’da doğmuş olmam” sözleri de sosyal medyada çok konuşuldu. Hatta Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli sunucusu Arto, Aleyna Tilki’nin demogoji yaptığını iddia etti! Bu arada detaylar için:

Acun Ilıcalı, Aleyna Tilki’ye Bir Servet Ödemiş!

1 Ocak tarihinde Exxen büyük beklentiler ve hayallerle seyircilerin karşısına çıktı; ilk günlerden teknik sıkıntılarla başa çıkmaya çalışan Exxen sosyal medyada büyük bir linçle karşılaştı! Fakat Acun Ilıcalı’nın ekibi bu teknik sorunları çözmüş olsa da; içerik konusunda izleyicilerden şikayetler gelmeye devam ediyor.

Bu benim masalım

Bugün ortaya çıkan bir iddiaya göre ünlü şarkıcı Aleyna Tilki Exxen’in “Bu Benim Masalım” dizisinde 8 bölüm için tam 2 milyon TL ödeme almış! Önümüzdeki hafta dizinin çekimleri bitecek, bakalım Aleyna Tilki’yle yeni bir anlaşma yapılacak mı?

Benzer Haberler

Ayşegül 8 Mart 2021

Mükemmel

Yorum Yaz