Şevval Şahin’den Özgüven Patlaması Paylaşım! Olduğum Kadın Beni Ürpertiyor

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Şevval Şahin’den Özgüven Patlaması Paylaşım! Olduğum Kadın Beni Ürpertiyor

Sık sık sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen Şevval Şahin bugün de yine çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Ünlü güzelin takdire şayan bir özgüvene sahip olduğunun kanıtı olan bu paylaşım dakikalar içerisinde birçok takipçisi tarafından beğenildi. İşte o paylaşım!

Olduğum Kadını Seviyorum

Kişisel Instagram hesabından yukarıdaki paylaşımı yapan Şevval Şahin paylaştığı fotoğrafın altına “Olduğum kadını çok seviyorum. Beni ürpertiyor” diye bir yorum da ekledi. Yorumunda kendi değerini bildiğinden, büyük sınırları olduğundan ve büyük bir motivasyona sahip olduğundan da bahseden Şahin kendisi için oldukça hoş bir 8 Mart hediyesi hazırlamış diyebiliriz.

2018 Miss Turkey’ den Bu Yana Çok Konuşuluyor

Adını ilk kez daha önce katılmış olduğu Miss Turkey 2018 yarışmasındaki birincilikle duyuran Şevval Şahin sosyal medyanın gündeminden düşmeyen isimlerin başında geliyor. Estetikli olduğu daha sonra belirlenen ünlü güzelin 2018 Miss Turkey birinciliği de oldukça konuşulan bir konu olmuştu. Akabinde de korona günlerinde düzenlediği partilerle ve katıldığı programlarla da sık sık gündem olmayı başardı.

Yiğit Marcus İle Süren İlişki

blank

University Of East London’da Fashion Marketing bölümü 1. sınıf öğrencisi olan Şevval Şahin aynı zamanda Şeyma Subaşı ile benzerlikleri ile de sık sık gündeme geliyor. Daha önce İngiltere’de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Ama sonrasında onun da lüks yaşam tarzı ile dikkat çeken bir sevgilisi oldu. Şevval Şahin bir süredir Yiğit Marcus Aral ile birlikte.

Hayatı Sen Yaşıyorsun Diyene!

blank

Şevval Şahin daha önce vermiş olduğu bir röportajda “hayatı sen yaşıyorsun” diyenlere güzel bir cevap vermişti. Ünlü güzel bu takipçilerine Instagram o kadar sahte ki, hiçbir şey göründüğü gibi değil demişti. Bizler sadece istediğimiz kadarını görmenize izin veriyoruz. Bu da sadece %10’u demişti. Bu dürüst açıklamalarla büyük saygı toplayan Şevval Şahin aynı zamanda “sosyal medya ruh sağlığını kötü etkiler, Instagram’ın sizi etkilemesine izin vermeyin” demişti. Kısaca görülüyor ki, Şevval Şahin her yeni açıklamasında özgüvenine yeniden hayran bırakmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz