Ünlü Oyuncu Ayşegül Çınar Gözaltında Bulunduğu Karakoldan Adliyeye Sevk Edildi!

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Ünlü Oyuncu Ayşegül Çınar Gözaltında Bulunduğu Karakoldan Adliyeye Sevk Edildi!

Yasak Elma dizisinin “Lila” sı Ayşegül Çınar bir eğlence mekanından Etiler’deki evine dönerken otomobili polisler tarafından durdurulmuş ve gözaltına alınmıştı. Ünlü sanatçı biraz önce ise Adliyeye sevk edilmek üzere kelepçeli bir şekilde karakoldan çıkartıldı.

Eğlence Dönüşü Kabusu

Yasak Elma dizisinin oyuncularından birisi olan Ayşegül Çınar geçtiğimiz akşam arkadaşları ile Beylikdüzü’nde bir eğlence mekanına gitmiş dönüşte ise hiç beklemediği olaylarla karşı karşıya gelmişti. Beşiktaş’ta bir araçta uyuşturucu madde bulundurulduğu ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri Ayşegül Çınar’ın aracını durdurarak arama yapmışlar ve 20 gram uyuşturucu ele geçirmişlerdi. Bunun ardından ünlü oyuncu polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne götürülmüştü.

Bir Eski Sevgili İntikamı mı?

blank

Emniyette verdiği ifadede Ayşegül Çınar eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun kendisine tuzak kurduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıl olaylı ve tartışmalı bir şekilde ilişkilerini bitiren oyuncu, Furkan Çalıkoğlu’nun kendisinden intikam almaya çalıştığını iddia etti. Ayşegül Çınar kendisine tuzak kurulduğunu söyleyerek söz konusu maddenin aracına eski sevgilisi tarafından bırakıldığını iddia etti. Gözaltı süreci biten sanatçı az önce ekipler tarafından Adliyeye sevk edildi.

Tuvalete Gitme Bahanesiyle Kaçmak Zorunda Kalmıştı

blank

Geçen yıl ilişkileri olan Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu ikilisi yaşadıkları kavga nedeniyle yeniden sosyal medyada gündem olmuşlardı. Yine Etilerde bir lokantada yemek yedikleri esnada çıkan bir tartışma sonucu Furkan Çalıkoğlu Ayşegül Çınar’ın üzerine şarap döküp tehdit etmişti. Tuvalete gitme bahanesi ile masadan kalkan genç oyuncu “Erkek arkadaşım beni öldürecek, lütfen polis çağırın” diye yardım istemişti. Dolayısıyla tüm bu yaşananlar ünlü oyuncu Ayşegül Çınar’ın eski sevgili intikamı iddiasını gündeme getirmesinde bir rol oynuyor. Polis ise oyuncunun ifadesi üzerine araştırmaları bu eksende genişleterek çalışmalarına devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz