Akıl Hastanesi Çıkışıyla Gündeme Gelmişti! İrem Derici’nin Akıl Hastanesinde Ne İşi Vardı?

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Akıl Hastanesi Çıkışıyla Gündeme Gelmişti! İrem Derici’nin Akıl Hastanesinde Ne İşi Vardı?

Ünlü şarkıcı İrem Derici, dün bir radyo programında Covid-19 meselesi yaza kadar kapanmazsa “tekrar” akıl hastanesine gideceğini söyledi. Derici’nin akıl hastanesinde ne işi vardı?

İrem Derici

Ünlü şarkıcı İrem Derici dobra açıklamaları ve dürüstlüğüyle bilinen bir isim. Özellikle son dönemde İrem Derici’nin karıştığı olayları ve açıklamalarını konuşmadığımız bir gün bile geçmiyor. Derici, dün de akıl hastanesi çıkışıyla gündeme geldi. Katıldığı radyo programında “Yaza kadar Covid bitmezse, 2018 yılında birkaç hafta geçirdiğim tımarhaneme dönerim, yerimi ayırsınlar” dedi!

İrem Derici’nin dobralığı sayesinde ünlülerin pırıltılı ve sorunsuz hayat imajına büyük bir darbe indirdiği doğru. Ama kimse bu kadarını beklemiyordu! Herkesin aklında tek bir soru belirdi, İrem Derici’nin akıl hastanesinde ne işi vardı?

“Sahnemi geri verin”

İrem Derici

İrem Derici, pandemi döneminde sadeleştiğini ve hayatını küçülttüğünü, gerekirse evde yıllarca kalabileceğini anlattı. Ama tek bir şartla, aşık olduğu sahnesine tekrar çıkabilmesi lazım. “Yoksa yine tımarhanelik olurum” diyor!

İrem Derici

Derici, akıl hastanesine yattığı zamanlarda aslında kariyerinin çok iyi bir döneminde olduğunu, aşk hayatının da yolunda gittiğini anlattı. “Yoğunluğu kaldıramadım” diyen Derici, bir konsere giderken öyle bir şey yapmış ki gözünü akıl hastanesinde açmış!

Karta Ekmek Bandı!

İrem Derici

Olay, Dalaman’dan Konya’ya gidecekleri gün tüm ekip bir arada otururken meydana gelmiş. Derici, “Çöp tenekelerine kilitlenmişim. O ara telefonum çalmış, bakıp gülümseyerek masaya koymuşum. Sonra da küpemin iğnesini çıkarıp onunla sim kartı çıkarmışım” diyor. Sonra da arkadaşının sandviçini alıp sim kartı içine koymuş ve hepsini yemiş. Sonra da “Arayın da göreyim” diye bağırmış!

Gözünü Hastanede Açmış!

irem derici fotoğrafı

İrem Derici, gerisini hatırlamıyor! Gözünü açtığında eli kolu bağlı olarak kendisini doktorların karşısında bulmuş. Ünlü şarkıcı birkaç hafta orada kaldığını da dün açıkladı. Umarız, aşı sayesinde bu yasaklar kısa sürede biter. Yoksa Derici pandemi yüzünden akıl hastanesine giden tek kişi olmayacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz