MasterChef’in Evlere Şenlik Jüri Üyesi Danilo Zanna Türkçe Öğretmeni Arıyor! Ama Pek Umudu Yok!

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

MasterChef’in Evlere Şenlik Jüri Üyesi Danilo Zanna Türkçe Öğretmeni Arıyor! Ama Pek Umudu Yok!

MasterChef’in gönüllere taht kuran İtalyan jüri üyesi Danilo Zanna, Türkçe öğretmeni aradığını duyurdu. Oğlunun bu duruma tepkisi takipçilerini çok güldürdü.

Fenomen yarışma MasterChef’in sempatik jüri üyesi Danilo Zanna aslında bir yabancı damat! Zanna’yı ilk olarak 2015’e damga vuran “Elin Oğlu” programında izlemiştik. Yabancı damatların eğlenceli hallerini ekrana taşıyan programda Zanna, İtalya’yı temsil ediyordu! O dönem bir de yemek programı sunan Zanna, ekran yolculuğuna MasterChef’le devam etti.

Yabancı Damat Zanna!

Danilo Zanna

Yabancı damat olması ise bir arkadaşının sayesinde! Dünya mutfaklarını geze geze öğrenmeye çalışan Zanna, Japonya’ya gitmek üzereyken bir arkadaşının davetiyle İstanbul’a gelmiş. Eşi Tuğçe Demirbilek’le tanışınca onun için her şey değişmiş! 3 sene uzaktan yürüttükleri ilişki resmiyete dökülmüş, oğulları Tibet doğmuş ve Türkiye’ye yerleşmişler.

Danilo Zanna

Bir pizzacı açarak yaşamını sürdüren Zanna’nın ünü yayılınca Derya Baykal programı için onu ziyaret etmiş. Sonrasında Baykal’ın programı başta olmak üzere pek çok gündüz kuşağı programı için yemek yapmış, kendi programı da olmuş. Devamı da “Elin Oğlu” ve “MasterChef” ile geldi!

Danilo Zanna ve eşi

Eşi ve oğlu İtalya’ya gitmek istese de Zanna burada kalmak istiyor. Artık o derecede bizden biri!

Tek Eksiği Türkçe!

Danilo Zanna

Ama Danilo Zanna’nın herkesin farkında olduğu büyük bir eksiği var, Türkçe. Ne yapsa ne etse Türkçesini istediği seviyeye getiremeyen Zanna, bir öğretmen tutmaya karar verdi!

“Dinamik ve güçlü bir öğretmene ihtiyacım var. Türkçemi düzeltirseniz mutlu olurum” diyen Zanna’ya oğlunun tepkisi ağır oldu! Oğlu, “Ama baba sana kim Türkçe öğretecek” diyerek takipçileri güldürdü.

blank

Takipçileri ise iş başvurusu yapmak yerine, “Sen onun Türkçesini de bozarsın” diye mesaj atmayı ercih etti! Ne dersiniz, Danilo Zanna’nın Türkçesini nihayet düzelten biri bulunur mu?

Benzer Haberler

Elif 6 Ocak 2021

Bence gerekte yok. İnsanları olduğu gibi kabul edin. Adam siz biraz daha linçlemeyiyin diye hal neler yapıyor.Bu ülkelere yaranmak biraz zor….

Yorum Yaz