Annesine Lüks Otomobil Hediye Eden Demet Akalın Twitter’dan Param Yok Dedi: “Ne Zengini Eskidendi O!”

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Annesine Lüks Otomobil Hediye Eden Demet Akalın Twitter’dan Param Yok Dedi: “Ne Zengini Eskidendi O!”

Son olarak kendi ismiyle kozmetik markası kuran Demet Akalın, dün akşam Twitter’da yaptığı “İş bankası param yok diye özel hesabımı kapattı. Artık zengin değilim, eskidendi o.” açıklamasıyla herkesi oldukça şaşırttı. Özellikle de daha bugün annesine aldığı lüks arabayı takipçilerinin gözüne gözüne soktuktan sonra bu tweetin ortaya çıkması herkesi şaşırttı!

“DA” Kozmetikte İndirim Sezonu!

Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın’ın kısaltması olan DA kozmetik ürünlerini takipçileriyle paylaşmıştı. Sadece Trendyol üzerinden satışa çıkan ürünlerini her gün Instagram hesabından özellikle de storyler kısmından takipçilerine tanıtıyordu Demet Akalın. Hatta kızı Hira’yla bile makyaj yapıyorlardı!

Ancak sanırım Demet Akalın’ın satışları istediği hızda gitmedi ve DA markasının makyaj ürünlerinde indirim yapıldı! İlk haftalarda 149 TL’ye satılan fondötenlerin şimdiki fiyatı 104 TL. Demet Akalın’ın en çok güvendiği ruj ve dudak parlatıcıları ise 119 TL yerine 71 TL’ye kadar geriledi. “Zengin değilim” çıkışıyla gündeme gelen Demet Akalın’ın ürünleri ve ürün fiyatlandırmaları bakalım bundan sonra nasıl olacak.

Demet Akalın’dan Annesine Lüks Otomobil!

Demet Akalın, her zaman kendisi ve kızı Hira’ya aldığı lüks kıyafet ve oyucaklarla gündeme geliyor. Konu kıyafet ve kızı Hira olduğu zaman akan sular duruyor Demet Akalın için! Bugün ise annesi Şenay Akalın için kesenin ağzını açtı ünlü popçu Demet Akalın.

Demet Akalın story

Instagram storysinden paylaştığı bir fotoğrafla annesine araba aldığını cümle aleme duyuran Demet Akalın “Güle güle gez annem” açıklamasını da yazmayı ihmal etmedi fotoğrafın üzerine.

Twitter’da “Param Yok” Dedi!

Lüks harcamaları, yeni single çalışması, Alişan ile sundukları sabah programı, DA makyaj markası ve annesine hediye ettiği lüks otomobil sonrası Demet Akalın, Twitter’da gündeme geldi. Ancak bu sefer imla hatası yüzünden değil.

Exxen’e üye olamadığı Twitter üzerinden duyuran Demet Akalın’ın bir takipçisi, “Zenginleri kabul etmiyor. Fakirler için 10 TL” diyerek Demet Akalın’a cevap verdi. Ünlü popçunun cevabı ise herkesi şaşırttı:

Demet Akalın’ın aynı gün içinde hem parasızlıktan yakınması hem de annesine lüks otomobil hediye etmesi görenlere “pes artık!” dedirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz