Alişan Fenerbahçe’ye Transfer Olan Arkadaşı Mesut Özil’i Şarkıyla Kutladı: “Hele bakın kim gelmiş”

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Alişan Fenerbahçe’ye Transfer Olan Arkadaşı Mesut Özil’i Şarkıyla Kutladı: “Hele bakın kim gelmiş”

Ünlü şarkıcı Alişan, Fenerbahçe’ye transfer olan yakın arkadaşı Mesut Özil’i kutladı. Hem de Mesut Özil ve Amine Gülşe’nin düğününden bir video paylaşarak!

Alişan

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan -bugünlerde sunuculuk da yapıyor- fanatik bir Fenerbahçeli. Öyle ki, 2004’te takımı için “Şampiyonsun Fenerbahçem” isimli bir şarkı bile söyledi. Ayrıca, maçlarda ya da yönetim kararlarıyla ilgili kızdığı şeyler olunca da dayanamayıp sosyal medyada patlamasıyla meşhur!

Ama bu kez tüm Fenerbahçe taraftarları gibi Alişan’ı da çok sevindiren bir gelişme yaşandı. Mesut Özil, Fenerbahçe’yle anlaşma imzalayacak!

ABD’yi Elinin Tersiyle İtti!

Mesut Özil

Başarılı futbolcu Mesut Özil, 3.5 yıllığına Fenerbahçe’ye transfer oldu. Daha birkaç gün önce kulüp yönetiminin “gerçekleşmesi hayal gibi” dediği durum gerçek oldu! ABD’den de teklif alan Özil, DC United’ın yüksek ücret, hisse ve pilot takım kurma önerisini reddetti ve Fenerbahçe’yi seçti.

Acun Ilıcalı

Kendisi de Fenerbahçeli olan Özil, taraftarı olduğu kulüp için sahaya çıkmayı tercih etti. Bu kararı vermesindeki en büyük etkenlerden birinin de çevresinin ısrarı olduğu söyleniyor, özellikle de Acun Ilıcalı’nın! Ünlü televizyoncunun yoğun çabaları sonucu işin sadece imzaya kaldığı iddia ediliyor. Özil’in bu kararı vermesine en çok sevinenlerden -belki de kararın mimarlarından- biri de Alişan gibi görünüyor!

“Hele bakın kim gelmiş”

Alişan, Mesut Özil ve Amine Gülşen’in düğününden bir video paylaşarak transferi kutladı ve arkadaşına hoşgeldin dedi. “Hele Bakın Kim Gelmiş” şarkısıyla paylaştığı videoda Acun Ilıcalı da var!

Alişan-Buse Varol ve Mesut Özil-Amine Gülşe çifti çok yakın arkadaş. Herhalde onları artık sık sık yan yana görürüz!

Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol’un oğlu Burak’ın da Amine Gülşe’yi çok sevdiğini düşünürsek, herhalde bu işe en sevinen kişi o olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz