Aldığı İntikam Hatırlatıldı! “Hiç kinci değilim” diyen Burçin Terzioğlu Eski Eşi Murat Yıldırım’a Yüz Çevirmişti

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Aldığı İntikam Hatırlatıldı! “Hiç kinci değilim” diyen Burçin Terzioğlu Eski Eşi Murat Yıldırım’a Yüz Çevirmişti

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu. Programda kinci biri olmadığını söylese de, arşivler öyle demiyor!

Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu, oyunculuğa henüz 5 yaşındayken adım atan birisi. Kendi jenerasyonundaki Yeşilçam’dan yetişen tek oyuncu olabilir. Türkan Şoray, Şener Şen ve Kemal Sunal’la bile filmi var, oradan hesap edin! Çocukluğundan beri yeteneği ve disipliniyle aranan bir oyuncu olmayı başaran Burçin Terzioğlu, bugün de hala başrollerde izlediğimiz önemli bir isme dönüştü. Çünkü proje seçimleri de oyunculuk yeteneği kadar iyi! “Ezel”, “Poyraz Karayel”, “Merhamet” ve “Hakan: Muhafız” en başarılı işlerinden bazıları.

Burçin Terzioğlu

Ünlü oyuncu, Exxen’de yayınlanan “Hükümsüz” dizisiyle yine sosyal medyayı sallıyor. Kadın cinayetlerini konu alan dizi, “hayal kırıklığı” olarak nitelenen Exxen’in en beğenilen projesi. Hal böyle olunca, Burçin Terzioğlu yeniden çok popüler bir figür haline geldi. YouTube’un sevilen talk show programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” için en çok istenen konuklardan biri de oydu. Nihayet, bu hafta programa teşrif etti!

Estetik İtiraflarından Özel Hayatına Kadar Anlattı

Burçin Terzioğlu, pozitif enerjisi, güzel sohbeti ve birikimiyle programı sırtladı götürdü. 19 yaşındayken geçirdiği burun estetiğine kadar her şeyini de anlattı. Ama kırıldığı insanlara olan tavrını açıklarken söyledikleri kafalarda soru işareti yarattı.

Ünlü oyuncu, tavrını “Hiç kinci değilimdir. Kötü bir şey yaşasak bile bir yerde karşılaştığımızda selam veririm” sözleriyle açıkladı. Ama akıllara eski eşi Murat Yıldırım’la yaşadıkları geldi!

Murat Yıldırım’a Selam Bile Vermemişti

Burçin Terzioğlu Murat Yıldırım

Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım, “Fırtına” dizisinde başlayan aşklarını 2008 yılında nikah masasına taşıdı. Sanat dünyasında örnek gösterilen çift, maalesef 2014’te boşandı. Boşandıktan sonra birlikte görüldükleri tek yer, Murat Yıldırım’ın uyuşturucu davasıydı!

Burçin Terzioğlu

Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Sarp Apak, Hakan Yılmaz gibi pek çok oyuncunun yargılandığı meşhur uyuşturucu davasında Murat Yıldırım da sanıklar arasındaydı. Sanık kürsüsüne eski eşi olarak Burçin Terzioğlu da çağrıldı. Mahkeme Başkanı “Murat Yıldırım eski eşiniz olduğu için tanıklık yapmak zorunda değilsiniz. İster ifade verirsiniz, isterseniz ‘istemiyorum’ deyip çekip gidebilirsiniz” deyince olan oldu. Oraya kadar gelen Burçin Terzioğlu “İstemiyorum” dedi ve Murat Yıldırım’a hiç bakmadan salondan ayrıldı. Biraz kinci bir harekete benziyor, ne dersiniz?

Engin Altan Düzyatan Özge Özpirinçci

Aynı davada Engin Altan Düzyatan hakkında tanıklık yapmak için Özge Özpirinçci de geldi ama eski nişanlısına “Uyuşturucu kullanmıyordu” diyerek destek oldu. İkilinin mahkemedeki tavrı o dönem çok karşılaştırıldı. Kin açıklamaları Özge Özpirinçci’den gelseydi keşke!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz