İdam Sahnesi ve “Sen Benim Babam Değilsin” Sözleri Damga Vurdu! Kuruluş Osman 54. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

8 Nisan 2021

İdam Sahnesi ve “Sen Benim Babam Değilsin” Sözleri Damga Vurdu! Kuruluş Osman 54. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman dizisinde hareket bitmiyor. Osman Bey intikamını almak için ne gerekirse yapmaya devam ederken diğer yandan da düşmanları ile çatışmaktan çekinmiyor. İşte Kuruluş Osman 54. Bölüm Fragmanı ve yeni bölümde izleyicileri bekleyen gelişmeler!

Dündar Bey Bulunacak!

Kuruluş Osman

Geçtiğimiz bölümde Şeyh Edebali’nin dergahında yaşanan buluşma esnasında Osman Bey Toydaki saldırıya neden olan haine dair bir kanıta ulaşır ve amcası Dündar Bey’in peşine düşer. Osman Bey aynı zamanda bu kanıtı kendisinden saklayan Umur Bey’e de tepki gösterir. Ve Alplerine Dündar Bey’in yakalanması için emir verir. Osman Beyin kendisini aradığını öğrenen Dündar Bey ise İnegöl Kalesine giderek Nikola’ya sığınır. Bu arada Dündar Beyin deşifre olmasından Süleyman ve Melik de telaşlanırken Savcı Bey de onun cezasını bizzat kendisi kesmek ister .

Osman Bey’in Dahiyane Planı

Burak Özçivit - Kuruluş Osman

Diğer yandan Osman Bey amcası Dündar Bey’in ihaneti nedeniyle bir şok yaşarken Nikola da bunu fırsat bilerek Söğüt’e saldırma planları yapmaya başlar. Hatta Gündüz Bey’den Dündar Bey için bazı taleplerde bulunur. Osman Bey ise bu Nikola’nın bu planını kendi lehine çevirerek kendi stratejisini kurar ve Dündar Bey’i yakalamak için dahiyane bir plan kurar.

Kuruluş Osman 54. Bölüm Fragmanı

Osman Bey sonunda kendisine ihanet eden amcası Dündar Bey’i yakalar. Dündar Bey’in yaptığı ihanetin tek bir bedeli olduğunu düşünen Osman Bey bu suçun karşılığının infaz olduğunu düşünür ve infazı uygular. Diğer yandan Nikola’nın Söğüt saldırısı gündemdedir. Bu saldırının nasıl sonuçlanacağı ve Osman Bey’in ne gibi stratejiler oluşturacağı yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz