Safiye’ye Hiç Benzemiyor! Ezgi Mola Kimsenin İstemediği Bir Köpeğe Sahip Çıkarak Onu Hayata Döndürdü

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Safiye’ye Hiç Benzemiyor! Ezgi Mola Kimsenin İstemediği Bir Köpeğe Sahip Çıkarak Onu Hayata Döndürdü

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, yavruları öldüğü için depresyona giren ve eziyet edilen bir köpeği sahiplenmişti. Üç yılın sonunda, onu sevgisiyle iyileştirmeyi başardı!

Ezgi Mola

Ezgi Mola, yıllar sonra bir dizi teklifini kabul etti ve “Masumlar Apartmanı”yla ekranlara döndü. Döndüğü günden beri de herkesin göz bebeği oldu. Sıra dışı senaryosu ve ilginç karakterleriyle dikkat çeken dizide, Ezgi Mola başta olmak üzere tüm oyuncular döktürüyor. Ezgi Mola, sevgisiz büyüyen, eziyet edilen ve yaşadığı travmalar sonucu takıntılı bir insana dönüşen Safiye’yi oynuyor. Oyunculuk gücü sağ olsun, hayatı çevresindekilere zindan eden Safiye’yi bile anlıyor ve sevebiliyoruz!

Ünlü oyuncunun da, Safiye kadar aşırıya kaçmasa da, temizlik ve hiçbir şeyi atamama takıntısı var. Neyse ki, bu özellikleri dışında oynadığı karakterle bir alakası yok. Safiye hayatı insanlara zindan ediyorsa, Ezgi Mola gül bahçesine çeviriyor! Herkes onun enerjisinden, iyiliğinden ve yanında olmanın mutluluğundan bahsediyor. Ezgi Mola ve köpeği Bıdı’nın öyküsü, onun bu özelliklerini en güzel yansıtan olay!

Yemek Yemeyi Bile Reddediyordu

Ezgi Mola, hayvansever kimliğiyle tanınan bir isim. Evinde de köpek besleyen ve onlara bayılan ünlü oyuncu, pek çok hayvan derneğine ve yardıma muhtaç hayvana da destek oluyor. Üç sene önce, yine bir sahiplendirme ilanını gördü ama bu ilan onu kalbinden vurdu! Çünkü ilandaki yavruları öldüğü için depresyona giren ve yemeyi bile reddeden bir köpekti.

Altında ölü yavruları vardı. Çok kötü durumdaydı. Sahibi bile diyemeyeceğim ciğersiz, ‘İki-üç yıldır benimleydi, kaç yaşında bilmiyorum!’ demiş. Umurunda değil yani, mal gibi atmış!” diyen oyuncu, köpeğin eski sahibine çok kızgındı. Çünkü köpek her şeyden korkuyordu ve Ezgi Mola bu durumu eski sahibinin yaşattığı travmalara bağlıyordu.

Sosyal Medyada Gündem Olmuştu

Ezgi Mola, köpeği sahiplendikten sonra ona Bıdı adını koydu ve yaşadıklarını Instagram’da paylaştı. Bıdı o kadar ürkekti ki, masanın altından hiç çıkmıyordu! Onun ürkek hallerine yüzlerce mesaj yağdı ve herkes Bıdı’nın durumunu takip etmeye başladı.

Ünlü oyuncu, o günleri “Yüzlerce mesaj geldi, öyle böyle değil. ‘Ağlamaktan gözlerim şişti’ diyenler, “Beni mahvettin Ezgi!” diyenler” sözleriyle anlatıyor. Bıdı çok uzun süre hırpalanmış ve depresif halini üzerinden atamadı. Ama Ezgi Mola, sevildiğini anladıkça Bıdı’nın ona güveneceğine inanıyordu. Öyle de oldu!

Bıdı’nın Son Halini Paylaştı

Ezgi Mola Mustafa Aksakallı

Bıdı’nın son durumunu merak edenlere müjde! Ezgi Mola köpeklerini ara ara paylaşsa da, videoların yıldızı hep Kuki ve Suşi oluyordu! Ünlü oyuncu bu kez çok merak edilen Bıdı’ya dikkat çekti.

Gerçekten de çok rahat ve huzurlu görünüyor. Sevginin iyi gelmediği bir şey yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz