“Sadece Şeyma” Kitabı Yetmedi! Şeyma Subaşı “Olağanüstü” Başarılarının Sırrını Bu Kez Instagram’da Anlattı

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

“Sadece Şeyma” Kitabı Yetmedi! Şeyma Subaşı “Olağanüstü” Başarılarının Sırrını Bu Kez Instagram’da Anlattı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ne kadar şanslı olduğunun farkında olduğunu söyledi. Şansıyla gelen “başarılarının” sırlarını bile paylaştı!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı ismi, kendisinin de sık sık vurguladığı gibi, yıllardır gündemden düşmüyor. Ne yapsa ne paylaşsa olay yaratmayı başarıyor! Onun bugünleri yaşamasındaki en büyük pay da eski eşi Acun Ilıcalı’ya ait. Ama bir üniversite konferansında tanıştıklarında işin bu noktaya geleceği ikisinin de aklına gelmemiştir muhtemelen!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı, 2009’daki tanışmalarının ardından Şeyma Subaşı’nı yanından hiç eksik etmedi. Önce dönemin fenomen yarışması “Var Mısın Yok Musun?”a katılan Şeyma Subaşı, sonra sevgilisinin diğer yarışması “Yok Böyle Dans”ın ekibine katıldı. Hal böyle olunca, anında yasak aşk söylentileri başladı. Acun Ilıcalı, o dönemki eşi Zeynep Ilıcalı boşanma davası açtığında bile yasak aşk iddialarını reddetti. Ama Şeyma Subaşı kızı Melisa’yı doğurunca işin rengi değişti.

Şeyma Subaşı’nın Olağanüstü Başarıları

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı

2016’da evliliğine son veren Acun Ilıcalı, bir yıl sonra Şeyma Subaşı ile evlendi. 8 sene birlikte olan çift, evliliğe ancak 1.5 yıl dayanabildi! Ama o 1.5 yılda da herkes Şeyma Subaşı’nın Instagram paylaşımlarına doydu. Partiden partiye koşan Şeyma Subaşı, servet avcılığıyla ve kızını perişan etmekle suçlandı. Bu evlilikten geriye büyük bir Şeyma Subaşı nefreti ve onun çabucak batan Healthyish Cafe’si kaldı. Şeyma Subaşı’nın alacağı aylık 125 bin TL nafaka da hepimize dert oldu!

Hız kesmeden gezmeye devam eden Şeyma Subaşı, kısa sürede de yeni aşklara yelken açtı. Şimdilerde, milyarder bir iş insanı olduğu söylenen Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşıyor. “Ruh ikizim” dediği sevgilisiyle yıl sonunda evlenmeyi planlıyorlar!

Boşandıktan sonra biteceği düşünülen Şeyma Subaşı, hayatına resmen “level” atlattı. Hal böyle olunca, pek çok kişi onun şansından bahsetmeye başladı. Şeyma Subaşı da bugün herkese “başarısının” sırlarını anlattı.

Şansını Kendisi Yaratıyormuş

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, sabah uyanıp başarısının ve şansının sırlarını hepimizle paylaşmaya karar verdi. “Ne kadar şanslı olduğumun farkındayım” diyen ünlü isim, dünyanın en banal özelliklerini sıraladı!

Şeyma Subaşı story

Risk alıyorum. İyi şeyler olmasını umuyorum. Bardağın dolu tarafını görüyorum” gibi sözlerle takipçilerini oyalayan Şeyma Subaşı, asıl başarı getiren özellikleri sonda sıraladı: “Sezgilerime güveniyorum ve başka şanslı insanlarla takılıyorum.” Meğer insanın kendi şansını yaratması ne kadar kolay (!) bir işmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz