Alev Alev Dizi Setinde Bir İlk! Cihangir Ceyhan, Hazar Ergüçlü ve Berkay Ateş Karavanda Şömine Yaktı

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Alev Alev Dizi Setinde Bir İlk! Cihangir Ceyhan, Hazar Ergüçlü ve Berkay Ateş Karavanda Şömine Yaktı

Show TV’nin sevilen dizisi Alev Alev’in oyuncuları sette görüntülü anlara sahne oldu. Cihangir Ceyhan, Hazar Ergüçlü ve Berkay Ateş karavanda şömine yakıp ısınmaya kalktı.

Dram Türündeki Dizinin Setinde Eğlenceli Anlar

Perşembe gününe damga vuran ve izleyiciyi her bölümüyle ekran başına kilitleyen Alev Alev dizisi hikayesi ile ilgi çekiyor. Dizinin kadrosunda yer alan oyuncular, canlandırdıkları dram yüklü karakterlerle izleyiciyi derinden etkilemeyi başarıyor. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay ve daha birçok başarılı ismin yer aldığı dizinin setinde ise çok farklı bir hava hakim.

blank

Oyuncular, senaryo gereği acı çeken rolleri sergileseler de, kendileri kamera arkasında oldukça eğleniyor. Alev Alev dizisinde “İskender Kayabeyli” karakterine hayat veren Berker Güven, set arkası yaptığı karavan paylaşımıyla eğlenceyi gözler önüne serdi.

Karavanda Şömine Şakası

blank

Berker Güven’in yaptığı paylaşımda, dizinin Ömer’i Cihangir Ceyhan ve Ozan’ı Berkay Ateş’in oyuncu karavanında şömine yakmaya çalıştıkları görülüyor. Karavandaki şömine görselinin önünde poz veren ikili, rol arkadaşları tarafından görüntülenince eğlenmeye devam ediyor.

Yapay Şömine’de Isınmaya Kalktılar

blank

Cihangir Ceyhan, “Odun atayım şuna, kapağını da kapatayım.” diyerek ortamdaki herkesi güldüren Berkay Ateş’ten geri kalmadı. Ömer karakterine can veren Cihangir Ceyhan, “Öyle yapma, tüter.” diyerek Berkay Ateş’in başlattığı oyunu devam ettirdi. İkilinin arasında geçen diyalog takipçilerin yüzünü gülümsetti.

Hazar Ergüçlü Oyuna Girdi

blank

Şömine ateşinde ısınmaya çalışan Berkay Ateş ve Cihangir Ceyhan’ın oyununa daha sonra Hazar Ergüçlü de dahil oldu. “Çok üşüdüm ben de biraz ısınayım.” diyen Ergüçlü şöminenin başına geçip ısınmaya çalıştı.

Alev Alev’in Oyuncularının Kestane ve Sucuk Hayali

Set arasında da kendi içlerinde oyunlar oynayan ekip şömineyi görünce farklı isteklerde bulundu. Şöminede ısınmaya çalışan Hazar Ergüçlü ve Berkay Ateş “Keşke kestane olsaydı.” yorumunu yaparken, Berker Güven de sucuk istediğini belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz