Masumlar Apartmanı Setinde “Gergin Anlar”! Merve Dizdar Rol Arkadaşları Ezgi Mola ve Esra Ruşan’ı Bıktırdı

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Masumlar Apartmanı Setinde “Gergin Anlar”! Merve Dizdar Rol Arkadaşları Ezgi Mola ve Esra Ruşan’ı Bıktırdı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı” setinde büyük bir huzursuzluk (!) var. Esra Ruşan ve Ezgi Mola, Merve Dizdar’dan bıktı!

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, ilk bölümünden beri herkesin dikkatini çekti ve çok geçmeden reytinglerde ilk sıraya yerleşti. Düzenli olarak takip etmeyenler bile dizide neler olup bittiğini biliyor! Sevgi görmeden büyüyen ve çeşitli psikolojik rahatsızlıklara sahip kardeşlerin öyküsünü anlatan dizi, alışılmamış senaryosu ve başarılı oyunculukları sayesinde bu başarıyı yakaladı.

Ezgi Mola Merve Dizdar

Özellikle yıllar sonra dizi setlerine geri dönen Ezgi Mola ve son yılların en hızla yükselen isimlerinden Merve Dizdar, başarılı oyunculuk performanslarıyla bol bol kendilerinden söz ettiriyor. İkili, her fırsatta çok iyi dost olduklarından bahsediyor. Ama bugün sette oldukça gergin anlar yaşadılar, diğer rol arkadaşları Esra Ruşan’ın da katkılarıyla!

Merve Dizdar Huzursuzluğu

Esra Ruşan

Dizi sayesinde yıldızı parlayan isimlerden biri de Esra Ruşan. Sosyal medya sağ olsun, kendisinin ne kadar ilginç ve eğlenceli biri olduğunu görmeyen kalmadı.

Merve Dizdar Esra Ruşan

Dizi setinin en neşeli oyuncularından biri olan Esra Ruşan, daha önce “Vatanım Sensin” dizisinde beraber oynadığı Merve Dizdar’la da yakın arkadaş. Ama Merve Dizdar’ın giderek artan popülerliği onu sinir etmiş belli ki. Üstelik, Ezgi Mola’yı da kendi tarafına çekmiş. İşte Merve Dizdar’a karşı kurdukları ittifak!

Esra Ruşan’ın anlattıklarına göre, sette Merve Dizdar’a özel şişede su, özel yemek, kendine ait bir oda gibi imkanlar da varmış. Uzun uzun arkadaşını çekiştirdikten sonra, “Aaa, Merve” diye bitirişi de ayrı komik!

Esra Ruşan Merve Dizdar

Şaka bir yana, kendisiyle bir güzel dalga geçmeyi bilen insanları ve bu kadar sağlam arkadaşlıkları görmeye çok ihtiyacımız var. Tıpkı, “Masumlar Apartmanı” dizisini izlemeye ihtiyacımız olduğu gibi. Neşeniz ve başarınız daim olsun!

Benzer Haberler

Timur alaca 17 Şubat 2021

Ne tatlı insanlar ya 🙂

Beyzanur Özkan 17 Şubat 2021

Yani biri dizidenmi ayrılıyor anlayaamdımm 🤔🤔🤔🤔

Lokman lök 28 Şubat 2021

Ben bir şey anladıysam zenci olayım arkadaş 😂😂

Yorum Yaz