Sonunda Bu da Oldu! Can Yaman İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta’ya Evlenme Teklif Etti

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Sonunda Bu da Oldu! Can Yaman İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta’ya Evlenme Teklif Etti

Bir süredir yaşamına İtalya’da devam eden ve İtalyan güzel Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman yine şaşırttı. Başarılı oyuncu, aşkını göklere yazdı!

Can Yaman Abayı Yaktı

Reklam aşkı yaşadığı konuşulan Can Yaman, spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta’ya fena halde abayı yakmış görünüyor. Yakışıklı oyuncu, önceki gün sevgilisi ile birlikte gün batımında ‘Sevgililer Günü’nü kutlayarak romantizmi arşa çıkarmıştı.

Can Yaman Evinin Erkeği Olmaya Hazır

İtalya’da yaşıyor olmasına rağmen, Can Yaman ülkemizin magazin gündeminden düşmüyor. Başarılı oyuncu İtalya’da öyle bir isme aşık oldu ki, yaptığı her hareket ülkemizde olduğu gibi İtalyan basınında da büyük yankı uyandırmasını sağladı.

blank

“Sandokan” isimli İtalyan dizisinin çekimlerine devam eden Can Yaman’ın hem iş hayatı hem de aşk hayatı yolunda gidiyor. İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile aşkını üst noktalarda yaşamaya devam eden yakışıklı oyuncu sabırsız çıktı. Başarılı oyuncu Can Yaman’ın sevgilisine yaptığı sürpriz evlenme teklifi ise tüm görenleri şaşkına çevirdi.

“Seni Seviyorum Leotta”

blank

Magazin D’nin haberine göre oyuncu Can Yaman, spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta’ya çok romantik bir evlenme teklifi hazırladı. Aşkını daha önce kameralara ve sosyal medyaya haykıran Can Yaman, şimdi de göklere yazdı. Yaman, bir uçağın arkasına hazırlattığı pankart ile İtalyan sevgilisi Leotta’ya evlilik teklifi yaptı. İtalyan lisesi mezunu olan Can Yaman, İtalyan sevgilisine İtalyanca teklifte bulundu. Pankarta “Benimle evlenir misin Leotta?” yazdıran başarılı oyuncu, “Seni seviyorum, Can.” yazdırmayı da ihmal etmedi.

Yine Bir Reklam İddiası

blank

İtalyan basını bir süre önce ikilinin yaşadığı aşkın reklam aşkı olduğunu iddia etmişti. Bu iddianın üzerine iki taraftan da hiçbir açıklama gelmemiş, üstelik yeni fotoğraflar paylaşmaya devam etmişlerdi. Can Yaman’ın bu kadar kısa bir sürede evlilik teklifinde bulunması da benzer iddiaların açığa çıkmasını sağladı.

Vatandaşlık İçin Mi?

blank

Can Yaman’ın bu iddialı hareketi “Acaba İtalyan vatandaşı olmak için mi çabalıyor?” benzeri soruları akıllara getirdi. Çünkü İtalyanların kültüründe evliliğe bizimki kadar öncelik verilmiyor. Hayatına artık İtalya’da devam eden Can Yaman’ın teklifine sevgilisi Diletta’nın cevabı ne oldu şimdilik bilemiyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz