Kime Niyet Kime Kısmet! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kızının Adını Dostu Aslı Tandoğan’a Borçlu

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Kime Niyet Kime Kısmet! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Kızının Adını Dostu Aslı Tandoğan’a Borçlu

Ünlü oyuncu Özge Özder’in bebeğinin isim annesi yakın arkadaşı Aslı Tandoğan’mış. Üstelik kendi kızına koymak istediği ismi önermiş!

Özge Özder

Ünlü oyuncu Özge Özder, 2018 yılında müzisyen ve manken Sinan Güleryüz’le evlendi. Büyük aşklarını da birlikte söyledikleri şarkılar ve sosyal medya paylaşımlarıyla herkese ilan ettiler.

Özge Özder Sinan Güleryüz

Örneğin, beraber söyledikleri “Senle Ben” şarkısı YouTube’da 28 milyon tık aldı! Bu büyük aşk, kızları Eva Luna’nın doğumuyla taçlandı.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz’ün hamilelik sürecindeki en büyük destekçilerinden biri de ünlü oyuncu Aslı Tandoğan’dı. Özge Özder’le yıllardır süren bir dostluğu olan Aslı Tandoğan, iki çocuk büyütürken edindiği tecrübelerle arkadaşına yol gösterdi. Öğrendik ki, Aslı Tandoğan, bebeğe isim koyma sürecinde de Özge Özder’e yardımcı olmuş. Böylece, zamanında yapamadığı bir şeyi bu sayede gerçekleştirmiş.

Kime Niyet Kime Kısmet!

Aslı Tandoğan ve oğlu

Aslı Tandoğan, 2014 yılından beri finansçı Cahit Tan Yeşilada’yla mutlu bir evlilik sürdürüyor. Hatta nikah şahitleri de Özge Özder’di! Aynı yıl oğulları Atlas’a kavuşan çiftin ikinci çocuğu Arya, 2018 yılında dünyaya geldi. Arya’nın adını da abisi Atlas koydu!

Aslı Tandoğan Cahit Tan Yeşilada

Aslı Tandoğan, kızının adını Luna koymayı çok istedi ama Atlas’ın isteğini kıramadı. Kardeşinin adını koymak kaç çocuğa nasip olabilir ki sonuçta! Ama görünün o ki, Luna adı Aslı Tandoğan’ın aklının bir köşesinde kalmış. Özge Özder bir kız çocuğu dünyaya getirince de bu isim fikri yeniden gün yüzüne çıkmış!

İsim Annesi Oldu

Aslı Tandoğan Özge Özder

Söylenenlere göre, Özge Özder ve Sinan Güleryüz çiftinin birkaç gün önce dünyaya gelen kızı Eva Luna’nın isim annesi Aslı Tandoğan! Zamanında oğlunu ikna edemese de Özge Özder’i kızına Luna ismini koymaya ikna etmeyi başarmış. Her zaman arkadaşına destek olan Özge Özder de Aslı Tandoğan’ı kıramamış.

Benzer Haberler

selami akan 17 Şubat 2021

Allah bağışlasın, ömrü uzun olsun inşallah 🙂

Yorum Yaz