Alev Alev’in Rüyası Dilan Çiçek Deniz’den Felsefi ve Romantik Cümleler: ‘Aşk Varsa Ben Mutluyum’

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Alev Alev’in Rüyası Dilan Çiçek Deniz’den Felsefi ve Romantik Cümleler: ‘Aşk Varsa Ben Mutluyum’

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Marie Claire dergisinin Mayıs sayısında kapak kızı olarak karşımıza çıktı. Dergiye verdiği ropörtajla romantizm rüzgarları estirdi.

2014 Miss Turkey 2. Güzeli

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olmuş, kısa süre sonra teklifler yağmaya başlamıştı. İlk olarak ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ isimli dizi ile ekranlarda gördüğümüz Deniz, başarısını kanıtlayarak kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladı.

blank

2015 yılında Güneş’in Kızları isimli diziye dahil olan Dilan Çiçek Deniz, hemen ardından Bodrum Masalı’nda rol almış ve kendini iyice kanıtlamıştı.

Çukur’un Sena’sı

blank

Yer aldığı tüm projelerdeki başarısına rağmen ünlü oyuncu asıl yükselişi Çukur ile yakaladı. Sena Koçovalı karakterine hayat verdiği dizide 2 sezon boyunca yer alan Deniz, büyük bir hayran kitlesi edindi.

Alev Alev’in Rüya’sı

blank

Profesyonelliğini kanıtlayan Dilan Çiçek Deniz, son olarak Alev Alev’in Rüya’sı olarak ekranlara geldi ve izleyen herkes tarafından çok beğenildi.

Aşk Hayatı da Çok Konuşuldu

blank

Ünlü oyuncunun yalnızca oyunculuk performansı değil, aşk hayatı da çok konuşuldu. 2018 yılında Furkan Andıç ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen oyuncu, 1 yıl sonra bu ilişkiyi bitirmiş ve Andıç’ı takip etmeyi bırakmıştı. Ayrılık haberi ise Dilan Çiçek Deniz’in sosyal medya hesabından fotoğrafları silmesi ile yayılmıştı.

blank

Birlikte yarıştıkları güzellik yarışmasından beri dost olan Dilan Çiçek Deniz ve Aybüke Pusat’ın dostluklarını noktalama sebebi de, Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın birlikteliği olmuştu.

blank

Sonrasında Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu ile aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz, Sokullu’nun ailesi ile tanışmış, bu hamleden sonra çiftin ilişkisine evlenecekler gözü ile bakılmıştı. Ancak bu aşk kısa sürmüştü. İkili birlikte aldıkları karar neticesinde yollarını ayırmışlardı.

Şimdiki Aşkı Alihan Aloğlu

blank

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, şu sıralar cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Alihan Aloğlu ile yaşadığı aşkla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde ayrılık iddialarına sevgilisinden gelen çiçeklerle cevap veren Dilan Deniz, her fırsatta son derece mutlu olduğunu belirtiyor.

‘Aşk Varsa Ben Mutluyum’

blank

Marie Claire dergisinin Mayıs sayısı için ropörtaj veren oyuncu Dilan Deniz, hayatında aşk varsa çok mutlu olduğunu söyledi. Güzel oyuncu ‘Aşkı ideal olarak tanımlayıp, mükemmelize etme fikri bile iki tarafı da strese sokan bir şey. İdealae dünyasında her bireyin algıladığı, deneyimlediği dünya ile gerçek arasında çok fark var. Bu iki bambaşka dünyayı ortak bir dünya haline getirmek epey zahmetli, fakat bir o kadar da kıymetli.’ dedi.,

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz