Gerçekler Ortaya Çıkıyor: Göktürk Albay Verdiği Onur Savaşını Kazanacak mı? Savaşçı 104. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

2 Mayıs 2021

Gerçekler Ortaya Çıkıyor: Göktürk Albay Verdiği Onur Savaşını Kazanacak mı? Savaşçı 104. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Serhat Nalbantoğlu ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisinde aksiyon devam ediyor. FOX TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Savaşçı 104. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüme ilişkin ipuçları!

Albay Göktürk’ün Zor Anları

Savaşçı kılıç timi

Savaşçı’da geçtiğimiz hafta Albay Oktay Göktürk ölüm kalım savaşı verirken aynı zamanda da onur savaşı vermektedir. Yeva’nın adamlarının elinden kurtulan Albay üsse gelince Albay Kopuz ve Kılıç Timi’nce bir suçlu gibi karşılanır ve gördüğü bu muamele karşısında şaşırır. Albay Göktürk derhal sorguya alınır. Ancak ne babasını ne de Albay Kopuz’u Turan Birliği’ni bozmak için için yapılan eylemlerle bir ilgisi olmadığına inandıramaz. Bunun nedeni ise bütün delillerin kendisinin aleyhine olmasıdır. Onu bu durumdan kurtarabilecek tek şeyse Yeva’nın yakalanmasıdır.

Mösyö Albay Göktürk’ü Öldürmek İstiyor

blank

Kılıç Timi ise aldığı bir istihbarat doğrultusunda hemen harekete geçer. Amaçları Yeva’yı yakalamaktır. Bu arada Mösyö ise kendisi için tehlike oluşturan Albay Göktürk’ü ortadan kaldırmak için bir planı devreye sokmuştur bile. Anca kAlbay Göktürk her şeyi göze almıştır.

Savaşçı 104. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 104. bölümde Kılıç Timi Yeva’yı yakalamak için operasyona startı verir. Bu esnada Albay Göktürk’e çok benzeyen birisi görülür. Oysa ki gerçek Albay Göktürk’ün nerede olduğu bellidir. Bu durum Albay Göktürk hakkındaki şaibelerin düşmesi için oldukça önemli bir delildir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz