Alişan Karantinada Gaza Geldi! Çocuğun Şaşkın Bakışları Arasında Hırslı Bir Şekilde…

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Alişan Karantinada Gaza Geldi! Çocuğun Şaşkın Bakışları Arasında Hırslı Bir Şekilde…

Bir pandemi videosu da bugün Alişan’dan geldi. Pandemi nedeniyle alınan tam kapanma kararının ardından neredeyse birçok ünlü isim sosyal medyadan kendi kapanma hallerini paylaştılar. Ama Alişan’ın videoya sığmayıp ekranlardan fışkıran hırsına ve kapanma sonrası haline diyecek bir şey bulamadık doğrusu!

Hep Bir Adanmışlık

Yaptığı her işe, söylediği her şarkıya kendini adadığını hissettiren Alişan bugün de kendisini basketbola adamış görünüyor. Görenlerin “Ama o nasıl bir adanmışlık?” diye içlerinden geçirdiğini duyar gibiyiz. Sadece biz mi? Gaza gelip Michael Jordan misali potaya atılan Alişan arkasındaki küçük çocuğun şaşkın bakışları arasında basketini attı. Ardından da kendinden büyük bir gurur duyarak potadan uzaklaştı.

Karantina Halleri

Ülkecek yaşadığımız tam kapanmanın üçüncü gününde ünlü ünsüz herkes daha şimdiden bunalmış durumda. Şansı olan, işi elveren kendisini yazlıklarına atarken çok büyük bir kısımsa maalesef bu kapanmayı evlerinde geçiriyor. Alişan ve Buse Varol çifti de Alişan’ın işleri nedeniyle İstanbul’dan gidemeyenlerden. Hal böyle olunca onlar da kapanmadaki ruh hallerini sosyal medyaya taşıyanlar arasında yerlerini aldılar çaresiz.

Ailesine de Adanmış

Alişan’ın kendisini adadığı bir diğer şeyse ailesi. Sosyal medya hesabından sürekli ailesi ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü şarkıcı 2018 yılında tanıştığı Buse Varol ile aynı yıl içinde evlenmişti. Evliliklerinin ardından üç yıl geçmesine rağmen bu süre içerisinde iki çocuk sahibi oldular. Ünlü çift ilk olarak Burak bebeği kucaklarına aldılar. Ardından da Eliz katıldı aileye. Ve ailesine düşkünlüğü ile tanınan Alişan gerek eşi Buse’ye gerekse de çocukları Burak ve Eliz’e de aynı adanmışlıkla davranıyor diyebiliriz.  Eşi ile her fırsatta romantik paylaşımlar yapan Alişan çocukları ile ilgili de paylaşımlar yapmaktan geri durmuyor. Ayrıca çocuklarını sevmek kadar onların bakımı konusunda da aynı hassasiyeti ve bağlılığını görüyoruz ünlü sanatçının.

Kısacası anlıyoruz ki Alişan ne yapıyorsa kendisini adayarak yapıyor. Konu aile de olsa, iş de olsa, gaza gelip bir basket potasına basket atmak da olsa sonuç değişmiyor.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz