Aleyna Tilki Bu Benim Masalım Set Arasında Ankara Havası Oynadı Takipçileri Çıldırdı: “Bir Daha Oynama!”

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Aleyna Tilki Bu Benim Masalım Set Arasında Ankara Havası Oynadı Takipçileri Çıldırdı: “Bir Daha Oynama!”

Son yılların yükselişte olan ismi Aleyna Tilki! 14 yaşında Yetenek Sizsiniz yarışmasında “Gesi Bağları” türküsüyle herkesin beğenisi toplayan Aleyna Tilki, hayatımızın ortasına bomba gibi düşen isimlerden biri oldu. Şarkıları, klipleri ve küçük yaşta yakaladığı başarısıyla çok konuşuldu, çok eleştirildi. Ancak, o bunların hiçbirine kulak asmadan bildiğini okumaya devam etti. Bugünlerde ise, Twitter ve Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Özellikle Aleyna Tilki’nin “Bu Benim Masalım” dizi setinde Ankara havasında kendi tarzında dans etmesi, Instagram’dan oldukça tepki topladı. Birçok takipçisi “Sen oynama lütfen!” diyerek Aleyna Tilki’ye karşı çıktı!

Şarkıcılıktan Oyunculuğa Transfer Oldu!

Genç yaşında birçok başarıya imza atan Aleyna Tilki’nin şarkılarını özellikle de kendi yaş grubundaki gençler çok seviyor. Koronavirüs pandemisi öncesi Amerika’da eğitim alan Aleyna Tilki, Türkiye’ye döndüğünde ise Acun Ilıcalı’dan beklemediği bir teklif aldı. Güçlü sesi ve başarılı şarkılarıyla tanınan Aleyna Tilki, Acun Ilıcalı’nın teklifiyle oyunculuğa adım atmış oldu!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın dijital platformu olan Exxen’in en sevilen yapımlarından biri Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrollerini paylaştığı “Bu Benim Masalım” isimli dizi. Aslında müzikal dizi arasında bir yere sahip desek daha doğru olur. Kısa sürede oldukça fazla Exxen abonesini kendisine çeken dizinin başrolleri iki genç, eğlenceli ve tanınan sima olunca set arasında oyuncular ve çekim ekibi oldukça eğlenceli dakikalar yaşıyor.

Bu Benim Masalım’da Ankara Havası!

Exxen’in sevilen dizilerinden olan Bu Benim Masalım’da set arasından sık sık görüntüler geliyor. Özellikle Cemal Can Canseven, Instagram takipçileriyle dans videoları paylaşmayı ihmal etmiyor. Bugün ise, Aleyna Tilki’den Ankara oyun havası geldi! Ancak şu ana kadar bildiğimiz danslar gibi değil, Aleyna stili!

Aleyna’nın bu dans stiline ise eleştiri yağmuru geldi! Instagram hesabından paylaşılan video birkaç saatte binlerce yorum aldı, birçoğu da olumsuzdu:

Aleyna Tilki yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz