Doğuma Günler Kala Buse Varol Tektaş ve Alişan Çifti Abant’ta Aşka Geldi: Düğün Müziğiyle Dans Ettiler!

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Doğuma Günler Kala Buse Varol Tektaş ve Alişan Çifti Abant’ta Aşka Geldi: Düğün Müziğiyle Dans Ettiler!

Alişan ve Buse Varol Tektaş çifti, ikinci çocukları Eliz’i kucaklarına almak için gün sayıyor. Doğuma sayılı günler kala soluğu Bolu Abant’ta bir otelde alan çiftimiz, romantik kaçamaklarından bir kesiti Instagram takipçileriyle paylaşarak herkesi loveladılar! Gittikleri otelde, ilk dans müzikleri olan parça çalınca kendilerini piste atan çiftimiz, maziye atıfta bulundular.

Doğuma Günler Kaldı

2018 yılında şaşalı bir düğünle dünyaevine giren sevilen türkücü, sunucu olan Alişan ve eşi Buse Varol Tektaş’a; 2019 yılında oğulları Burak’ın da katılmasıyla 3 kişilik bir aile oldular. 2020 yılı ise çiftimize oldukça uğurlu geldi. Alişan, yakın arkadaşı Demet Akalın’la beraber Star TV’de sabah programı sunmaya başladı. Uzun yıllar Çağla Şikel’le programlar yapan Alişan’ın asıl mesleği artık sunuculuk oldu desek, çok da yanlış olmaz.

Alişan’ın yeni işiyle birlikte, ailesine genişlemeye başladı. Buse Varol Tektaş’ın hamilelik haberi Instagram’dan duyrulunca, bebeğin cinsiyeti de merak edilmeye başlandı. Aradan geçen bir sürenin ardından; Alişan ve Buse Varol Tektaş “Cinsiyet partisi” düzenleyerek bir kız çocukları olacağını ailelerine ve sevenlerine duyurdu. Kız çocuklarının isminin ise “Eliz” olacağını öğrendik. Bugünlerde ise doğuma 15 günden daha az bir süre kaldı. Doğumdan önce romantik bir tatil yapmak isteyen çiftimiz, soluğu Abant’ta aldı!

Abant’ta Düğün Gününü Andılar!

Abant’ta bir haftasonu geçirmek isteyen çiftimiz arkadaşları ve oğulları Burak’la birlikte Bolu’ya gittiler. Instagram hesaplarında fotoğraf paylaşmaya başladılar bile. Birbirinden güzel fotoğrafların arasında gördüğümüz bir video adeta kalbimizi eritti!

2018 yılındaki düğün şarkılarını otelde çaldığını duyan çiftimiz kendini piste attı ve o günleri yaad etti! Tabii Buse Varol Tektaş, hamile olduğu için biraz daha dikkatli ama yine de her halleriyle çok güzel görünüyorlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz