Asla Yapmam Dediğini Yaptı! Reynmen Kobe Bryant İmzalı Formasını SMA Hastası Ali İçin Satıyor

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Asla Yapmam Dediğini Yaptı! Reynmen Kobe Bryant İmzalı Formasını SMA Hastası Ali İçin Satıyor

Ünlü YouTuber ve şarkıcı Reynmen, dünya starı basketbolcu Kobe Bryant’ın imzaladığı formasını satışa çıkarıyor. Hem de SMA hastası Ali için!

Reynmen

SMA hastası çocuklar, Türkiye’nin ortak problemlerinden biri olmaya devam ediyor. Devletin de yardımıyla çocuklarını tedavi ettirmeye çalışan aileler, umudu bir yandan da sosyal medya kampanyalarında arıyor. Ali bebek için yapılan kampanyaya Reynmen de destek olmaya karar verdi. Hem de “Asla satmam” dediği ve çok değerli Kobe Bryant formasıyla!

Açık Artırma Yapacak!

Kobe Bryant

Reynmen’in destek olmak istediği Ali bebek, Tip-1 SMA hastası. Bu hastalık bebek ölümlerinin en büyük sebebi ve geliştirilen ilaç tam 2.4 milyon dolar! Reynmen de bu noktada vicdanını dinledi ve “Asla yapmam” dediği bir şeyi yaptı. Dünya starı bir basketbolcu olan Kobe Bryant’ın iki sene önce imzaladığı forması için açık artırma yapma kararı aldı.

Reynmen

Bir basketbol efsanesi olan Kobe Bryant, 2020’nin başlarında kızıyla birlikte bir helikopter kazasında hayatını kaybetti. Bu isim öyle bir marka haline geldi ki, sadece bu formanın satışı bile Ali bebeği ABD’ye gönderebilir!

Takipçilerine Ricada Bulundu

Reynmen

Reynmen, satışı duyurduktan sonra takipçilerine bir uyarıda bulundu. “Bir çocuğun hayatı söz konusu” diyerek kimsenin gereksiz mesajlarla Ali bebeğin ailesini yormamasını rica etti.

Reynmen, bir yandan da Twitter üzerinden yurt dışına da bu forma satışını duyurmaya çalışıyor. Takipçileri de onu bu konuda yönlendiriyor. Çünkü forma yurt dışından birine satılırsa maddi açıdan daha iyi bir getirisi olabilir. Sonuçta imzalı bir Kobe Bryant formasını kim istemez ki? Umarız, Reynmen’in bu iyiliği karşılık bulur ve satış kısa zamanda gerçekleşir. Bu sayede Ali bebek de tedavisine kavuşur ve diğer hastalar için bir umut ışığı olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz