Barış Murat Yağcı Şarkısından Kısa Bir Kesit Yayınladı, Sosyal Medya Yıkıldı: “Müziğime Laf Eden Olursa…”

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Barış Murat Yağcı Şarkısından Kısa Bir Kesit Yayınladı, Sosyal Medya Yıkıldı: “Müziğime Laf Eden Olursa…”

Survivor 2020’yi ikincilikle tamamlayan Barış Murat Yağcı, yarışmanın ardından farklı sektörlere yönelmeye başladı. Bu sektörlerden biri YouTube oldu. Kendisine bir YouTube kanalı açan Barış Murat Yağcı, sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla birlikte eğlenceli videolar çekiyor ve sevenleriyle paylaşıyor.

Gerçi, geçtiğimiz günlerde Barış sevgilisi Nisa’ya İstiklal Caddesinde evlilik teklifi etmişti. Bu olay magazin gündeminde bomba etkisi yarattı ve bir süre konuşulmaya devam etti. Ancak, evlilik teklifinin kurgu olduğu ve YouTube videosu için çekildiği ortaya çıktı! Barış ve Nisa’nın bu şekilde ilgi çekmeye çalışması, takipçilerinden tepki almasına sebep oldu. Detaylar için:

Barış’tan Şarkı Geliyor!

YouTube’tan sonra, şarkıcılığa adım atmaya hazırlanan Barış, şarkı çıkaracağını Instagram’dan takipçileriyle paylaşmıştı. Tabii aynı zamanda bir kitap yazdığı haberini de vermişti. On parmağında on marifet resmen!

Barış Murat Yağcı, dün YouTube’tan kendi doğum günü için bir video yayınladı ve 2020 yılında başına gelenleri anlatarak; izleyicilere ve takipçilerine teşekkür etti. Video içinde ise çıkaracağı şarkıdan kısa bir bölümün spoilerını verdi ve klip çekimlerinin başladığını söyledi.

Ancak Barış’ın paylaştığı birkaç saniyelik şarkı kesiti bile sosyal medyayı sallamaya yetti! Pek çok sosyal medya kullanıcısından özellikle de Twitter’dan Barış için ağır eleştirilerde bulundu. Atilla Taş ve ünlü fenomen Aykut Elmas’ta Twitter’dan Barış’a yorum yapmayı ihmal etmedi.

Sosyal Medyadan Ağır Eleştiriler!

Barış Murat Yağcı’nın şarkısına eleştiriler adeta yağmur gibi yağdı, hem de sağanak şeklinde. Eleştirilerden biri Atilla Taş’tan geldi. Twitter’daki siyaset yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Atilla Taş, Barış’ı elbette atlamadı. Barış’ın şarkısını Retweet eden Atilla Taş “Müziğime bir daha laf eden olursa kalbini kırarım!” dedi

Ünlü Vine fenomeni Aykut Elmas’tan ise yine esprili bir yorum geldi. “Barış’ın sesini nasıl buldunuz?” diyen bir hesabın tweetini paylaşarak “Bulamadık” yazdı. Autotune fazla mı kaçmış sanki?

Sosyal medyadan gelen diğer eleştiriler ise şu şekilde:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz