Aleyna Tilki Dünyaca Ünlü Markalara Laf Çarptı! Bakın Aleyna’nın Neyini Çalmışlar?

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Aleyna Tilki Dünyaca Ünlü Markalara Laf Çarptı! Bakın Aleyna’nın Neyini Çalmışlar?

Aleyna Tilki ayağının tozuyla yine gündem yaratmayı başardı. Her açıklaması ayrı bir olay yaratan Tilki bu sefer ortaya büyük bir iddia attı.

Müzik Piyasasına Bomba Gibi Girdi

Aleyna Tilki’yi ilk defa 2016 yılında Cevapsız Çınlama şarkısı ile tanıdık. O zamanlar henüz 16 yaşında küçük bir kız olan Tilki şarkısı ile büyük bir başarı yakalasa da, yaşının küçük olması sebebiyle bir hayli eleştirilmişti. Hatta eleştiriler bir yana, Diyarbakır’daki bir konseri sırasında 2 adet el yapımı ses bombası ile sabote edilmişti.

Eleştirilere Kulak Asmadı

blank

Aleyna ne eleştirilere ne de sabotaj girişimlerine aldırdı. Kimseye kulak asmadan bildiği yolda yürüdü ve çok da güzel yerlere geldi. Ünlü şarkıcı 2019 yılında Warner Music Group ile bir İngilizce albüm ve dört şarkı içeren bir anlaşma imzaladı. Bu da Tilki’ye dev şirket ile çalışan ilk Türk şarkıcı olma ünvanını verdi.

Şarkıcılığın Yanı Sıra Oyunculuğa da El Attı!

blank

Aleyna Tilki yalnızca şarkı söylemekle kalmadı, ayrıca reklam filmlerinde ve bir de dizide oynadı. Özellikle de reklamlardan dudak uçuklatan paralar kazanan Aleyna, oyunculuğa pek ısınamadı. Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’de bir ödül töreni çekimlerine katılan güzel şarkıcı çıkışta verdiği kısa röportajda oyunculuğa dair düşüncelerini “24 saat müzik stüdyosunda kalabilirim ama yönetmenin beni yönetmesi… Bana göre bir şey değilmiş” sözleriyle dile getirdi.

Dünya Starı Olduğunu İlan Etti!

Müzik piyasasına girdiği günden beri hep dünya starı olmayı hedefleyen Aleyne Tilki, verdiği röportajda Retrograde şarkısına çok iyi tepkiler geldiğini ve bir sonraki çalışmasının da tamamlanmak üzere olduğunu söyledi. Geldiği noktadan bir hayli memnun görünen ünlü şarkıcı duygularını”Retrograde’ şarkısındaki amacım dünya müzik sektörüne Aleyna’yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünyaca ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmaktı.” şeklinde ifade etti. Genç şarkıcı amacına ulaştığını “Çok büyük dünya markaları benim klibimi çorlamışlar, sektöre girdiğimi taklit edildiğimden anlayabilirsiniz.” şeklinde belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz