Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Yıldızı Pelin Akil’in Zor Anları: Ne Olduğumu Şaşırdım

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Yıldızı Pelin Akil’in Zor Anları: Ne Olduğumu Şaşırdım

Güzel oyuncu Pelin Akil, ilk olarak 2007-2012 yılları arasında Fox Tv’de yayınlanan Arka Sıradakiler isimli dizide canlandırdığı Zehra karakteri ile karşımıza çıktı. Hem oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle izleyenleri büyüleyen oyuncu, daha sonra da bir çok dizi, film ve tiyatro oyununda rol aldı.

Son dönemlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Bahar Sincanlı karakterine hayat veren güzel oyuncu Pelin Akil, oyunculuk kariyerinin yanı sıra, sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlar sayesinde de ün kazandı.

Kızları Sayesinde Yeni Bir Kariyer Yarattı

blank

Ünlü oyuncu, 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile dünyaevine girdi. Bu evlilikten Doğa Alin ve Duru Lina isminde ikiz kızları bulunan Akil, çocuklarının büyüme süreçlerini sosyal medya hesabından paylaşarak diğer annelere ve anne adaylarına bir çok konuda fikir verdi. Yani oyunculuğun yanı sıra Influencer olarak da kariyerinde ilerleme kaydetti denebilir.

Eğlenceli Görünse de Her Zaman Öyle Değil!

blank

Her fırsatta kızları ve eşi ile geçirdiği eğlenceli anları sosyal medya hesabında paylaşan Pelin Akil’in gönderileri, takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Hatta zaman zaman imrendirdiği bile oluyor. Ancak güzel oyuncunun ev halleri ne yazık ki her zaman güllük gülistanlık değil!

Bu Sefer Şoka Uğramış!

Güzel oyuncu, son paylaşımına göre güne pek de eğlenceli başlamamış. Minik kızı Alin, annesine olan düşkünlüğünü sergilerken ufak çaplı bir faciaya imza atmış. Annesini saçlarını tarayarak uyandırmak isteyen Alin, tarak olarak tuvalet fırçasını kullanınca genç oyuncu Pelin Akil adeta şoka uğramış. Hiç vakit kaybetmeden o anları sosyal medya hesabında paylaşan Akil’i saran şok dalgası, adeta yüzünden belli olmuş. Çözümü, minik kızını karşısına alıp konuşmakta bulan Pelin Akil’in bu hamlesi ne derece başarılı olmuş bilinmez, ancak Alin’in yüz ifadesi kameraya “Nerede yanlış yaptım acaba, saç fırça ile taranmıyor muydu?” der gibi yansımış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz