Arto Söylemezsem Olmaz’a Veda Etse de Savunmayı Bırakmadı: Seda Sayan Demet Akalın Haberini İlk Biz Verdik

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Arto Söylemezsem Olmaz’a Veda Etse de Savunmayı Bırakmadı: Seda Sayan Demet Akalın Haberini İlk Biz Verdik

Söylemezsem Olmaz’ın deli dolu yorumcusu Arto, Amerika’da işleri olduğu gerekçesi ile programa veda edip soluğu Miami’de aldı. Ancak ne kadar uzakta olursa olsun, programı ve ekip arkadaşlarını kollamayı bırakmadı.

Skandal Haberi İlk Olarak Arto Vermişti

Geçtiğimiz günlerde Arto, Söylemezsem Olmaz’da bomba gibi bir haber vermişti. Ünlü sunucu, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının kısa süre sonra ekranlara veda edeceğini, yeni sezonda ise yerine Seda Sayan’ın sunduğu bir programın başlayacağını söyledi. Hatta bunu söylemekle yetinmeyip Mehmet Ali Erbil’den gelen bir mesajla da destekledi. Haberin Detayları için:

Dediği Çıktı!

İşler gerçekten de Arto’nun dediği gibi gelişti. Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı reyting kurbanı olarak, 209. bölümü ile ekranlara veda etti. Geçmiş bölümlerden kesitlerin de sunulduğu final bölümünün konuğu Deniz Seki idi. Deniz Seki, Alişan ve Demet Akalın önce izleyenlere müzik ziyafeti yaşattı, ardından ise duygusal bir veda ile göz yaşlarına boğdu.

Finalin hemen ardından Seda Sayan’ın Demet ve Alişan’ın yerine program yapacağı duyulunca Demet Akalın çıldırdı! Hemen Seda Sayan’ı takipten çıkaran Demet Akalın, bu yetmezmiş gibi bir de engelledi. Seda Sayan’dan bu tepkiye yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı Akalın’a “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” sözleriyle çıkıştı.

blank

Demet Akalın ise Seda Sayan’a sosyal medya hesabından yaptığı “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!” paylaşımı ile cevap verdi.

Hakkını Yedirmedi!

Olaylar böylesine karışmışken Arto yaptığı haberi kaptırmamanın derdine düştü. Amerika’dan yaptığı paylaşımla ‘O haberi ilk biz yaptık. Amerika’da da olsam hakkımızı yedirmem’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz